Jump to content
IGNORED

Duhovno rehabilitacioni centar Crna Reka


Aca

Recommended Posts

je l' znate sta mene zanima, ako oni vec uzimaju pare za ove budalastine, da li placaju porez kao svi mi ostali gradjani u zemlji??? ili ipak ne placaju, jer se to sve desava u manastirua zna se da crkve i manastiri ne placaju porez, ne znam samo sta im to znaci... 50 evra na dan nije mala stvar, a oni imaju bas dosta "musterija", koliko sam ja shvatio...

Link to comment
  • 3 weeks later...
  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Turnbull

    58

  • Аврам Гојић

    54

  • Indy

    46

  • Viloticka

    41

Steze se obruc oko oca™ Branislava, Sinod kaze da je potrosio pola milke eura donacija neznano gde* (ne racunajuci ogromne svote koje je od roditelja uzimao na ruke). Valjda je to i signal svetovnim vlastima da reaguju. Crnorecka monashka mafija ce, posle ovoga i penzionisanja Artemija, morati da malo zauzme low profile.*Ako se pogleda onaj gore Bakov video klip vidi se nova kuca koju je otac™ sazidao. Istina, Harley se ne vidi.

Link to comment
  • 2 years later...

ako nekog mrzi ma klikne samo da prenesem

U dvorištu Centra za odvikavanje od droge, pop Branislav udario štićenika šipkom u glavu misleći da sa sobom nosi drogu i usmrtio ga na licu mesta
ništa, zavorite ovaj i otvorite mu novi centar da se malumnik iživljava Edited by Lezilebovich
Link to comment
možda su roditelji aminovali ovaj vid permanetnog ovikavanja :unsure:
pa ubijeni ima 39 godina.edit joj boze sto sam brzopleta. tek sad vidim - permanentnog ... Edited by gagorder
Link to comment

Za povo je odgovorna svaka pojedinacna osoba u Srbiji koja je tvrdila da je sasvim OK tuci narkomane, ako su oni pristali na to i tako dalje.

Link to comment

bilo je ironično, u besu.pređašna nepočinstva ovog mračnjaka pravdali su sa "pa eto kada ga roditelji brane" ili ""ne znaš ti kakve su roditelji muke proživljavali".

Link to comment
Za povo je odgovorna svaka pojedinacna osoba u Srbiji koja je tvrdila da je sasvim OK tuci narkomane, ako su oni pristali na to i tako dalje.
Ne otvaraj komentare na ovu vest na B92, dzabe ces zivce gubiti. Ne osecaju se odgovorno i ne smatraju da se nesto strasno desilo
Link to comment
И, морам да кажем иако ће пасти каменовање, ја мамлаза који у центар за одвикавање донесе доп и завали га некоме ко је био толико очајан да је од тог истог допа побегао на километар високу планину међу попове не бих тукао лопатом. Ја бих га бацио са исте те планине у километар дубоку рупу и гађао из калашњикова док пада. А онда бих сишао доле и шутирао га у главу. И пљунуо. У јаја. Двапут.
pa evo, deed is done.
Link to comment
Ne otvaraj komentare na ovu vest na B92,
:frust:
Ti narkomani ce sutra iz cista mira da izbodu vase dete na ulici ni krivo ni duzno, bas kao onaj debil na exitu ili beer festu(ne secam se gde bi), mislite o tome. Ako je uneo drogu u centar zasluzio je batine a ovo sto se dogodilo, verovatno je nesrecan slucaj, sta da se radi, ovaj lik ce morati da odgovara.(ricky, 7. avgust 2012 09:06)
sa RTS-a
nije ovo razlog da se napada Srpska pravoslavna crkva
:puke: Edited by Далибор
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...