Jump to content

"Insajder"


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Nije nista bilo insajderski. Udarni deo protiv Dveri su bili podaci da neki od njih rade pri crkvi i da ih finansira država, što se može pročitati i na njihovom sajtu i jednostavnim guglanjem. O Obrazu isto tako glavna optuzba da su osnovani u okviru crkve, sa jednom budalastinom da su "omladina SPC-a". S druge strane, iako su mi najveci mracnjaci, trebalo bi da pominjanje DSSa bude uz neke jace dokaze - a ne na osnovu toga sto je KdrV nekada objavio jedan tekst. Elem, najbitnije je da se grebe po tom osinjaku.

Edited by Lezilebovich
Link to comment
Ne znam, nije se izjašnjavao povodom toga, ali je nedvosmisleno ispljuvao ove degenerike i to baš sa strane koja bi mogla da ih boli, jer zadire u njihovo telo .
Zalaži se ti trenutno za šta hoćeš, ali i ova tvoja reč se sama za nešto zalaže...
Link to comment
Nije nista bilo insajderski. Udarni deo protiv Dveri su bili podaci da neki od njih rade pri crkvi i da ih finansira država, što se može pročitati i na njihovom sajtu i jednostavnim guglanjem. O Obrazu isto tako glavna optuzba da su osnovani u okviru crkve, sa jednom budalastinom da su "omladina SPC-a". S druge strane, iako su mi najveci mracnjaci, trebalo bi da pominjanje DSSa bude uz neke jace dokaze - a ne na osnovu toga sto je KdrV nekada objavio jedan tekst.
Upravo to. Najgluplji Insajder do sada (a i prošlogodišnji je bio loš). Ova klinka koja ispituje (i radila je to i u prošlom Insajderu) nema pojma.
Elem, najbitnije je da se grebe po tom osinjaku.
Ako način grebanja nije pravi može da se proizvede samo kontraefekat da npr. Dveri dobiju na popularnosti, a crkva se (deklarativno) opere od ekstremista.edit: A mladi teolog liči na homo-a himself Edited by salerokada
Link to comment

Onaj pop što nešto priča u ovom novom Insajderu, da to nije naš stari drugar AlefShin? Čini mi se da se on jednom perspikovao ovde ili tamo, a ovaj popa mi baš liči na njega. Hella druže, daj linkova!

Link to comment

Ne bre Indi, ne ovaj popa što je raščinjen zbog Pahomija, taj je skroz OK. Ovaj je jedan drugi, u sve odori, skroz na liniji Amfilohije-Pahomije-Filaret, pun hvalospeva za Dveri, malčice kritičan prema Obrazua, šatro su mu malo previše agresivni.Skroz liči na ono što je Alef ovde trovao.

Link to comment
Ovaj je jedan drugi, u sve odori
Где се тај може осмотрити ради успоредбе?+Алеф Шин се, спрам Домазета који је тада био у олимпијској форми, није нешто посебно истицао у одбрани болесника. Edited by Hella
Link to comment

Utisak mi je,nakon ove dve epizode Insajdera,da je iskljucivo bio cilj da se potkaci SPC - sto bezrezervno pozdravljam. Obzirom da je bilo vrlo malo ekskluzive,dosta snimaka i delova intervjua iz predhodnih emisija,verujem da je namera bila da konacno neko od nadleznih (eventualno) pocne da se aka sa pomentuom tematikom,kao i da "ljudstvo" u Srbiji ne guta sve zdravo za gotovo,vec da se ponekad i razmisli i kriticki pridje stvarima koje nisu njegova zasluga vec su priorodom (gistro Bozijom voljom) njemu date (nacija,vera,teritorija,pol..).Ono sto me ,rekao bih, s pravom plasi je da ce ovo biti samo jos neke u nizu epizoda Insajdera i nista vise.I takodje Insajder bez Brankice u glavnoj ulozi,daleko su amaterskije uradjene i manje gledljive.Btw, zna li neko zna koji se to Insajder reklamira za veceras u 20h?

Link to comment
Алеф Шин се, спрам Домазета који је тада био у олимпијској форми, није нешто посебно истицао у одбрани болесника.
isto mislim da se nash popa vishe trudio da nas jedi, zabave radi.sta cu, vreme chini svoje :P
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...