Jump to content

"Insajder"


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Izvini mollim te, ali napravio si vise gresaka u koracima. Niti je vredjanje novinara, Hejsel, niti B92 ima bilo kakve veze sa BBC. To sto je Dule Vujosevic rekao, sa jedne strane je u pravu, a sa druge je potpuno neprimereno da daje takve izjave. Nije njegovo da ocenjuje novinare, nego da trenira igrace. Sasa Danilovic i uprava KK Partizan treba da se izjasne o navijacima i odnosu kluba prema njima, a ne trener. Dule je bio emotivan i izbacio iz sebe sta misli o B92, siguran sam da ne podrzava huligane, vredjanja i slicne stvari.
Tu sad postoji dupli problem....Sticajem okolnosto sam "saradjivao" sa KK Partizan i pitao se sto za "PR osobe" imaju neke plavusice koje ne znaju vola da ubodu..E vremenom sam shvatio da biti glasnogovornik KK Partizan pored Duleta Vujosevica je jednostavno nemoguc posao.Jednostavno na tom mestu im treba hostesa..Naravno da on ka D.V. ima pravo da izjavi sta hoce i da snosi posledice , ali kao HC KK Partizan obaveze su pomalo vece...
Link to comment
Da li će se naći sponzor za to jedno piće koje je Petković predložio kako bi odigrao oproštajnu utakmicu za Zvezdu?- Ako se usliše pozivi glavnog urednika B92, obzirom kako su krenuli, teško da ćemo naći bilo kog sponzora za bilo šta, pa i za jedno piće - dodao je sa smeškom Lukić.
Treba neko da ga otera u picku lepu materinu, onako sa smeskom.
Link to comment
lepo vas molim da ne upropascujete topik.ako bas ne mozete da izbegnete patkometriju, poigracu vam se duzinom warn levela.
ok. nema vredjanja. to je u redu. moze li se ipak moderacija ikako pozabaviti tendencijom pojedinih forumasa da svaku temu upropaste svojim nesuvislim komentarima? ili cemo pustiti da se sve teme samomoderisu ili povremeno ciste od uvreda, a da se postovanje koje je toliko liseno smisla da je redukovano na nivo spama, tolerise i necinjenjem ohrabruje?p.s. mozes moje pitanje da prebacis na moderaciju, ako hoces.
Link to comment

nema potrebe da prebacujem.mayday kao user:ne znam da li je ovo miloshevo negovanje kulta svinje ili obicno odsustvo spoznaje prirode i drustva, manifestovano kroz nazivanje dogadjanja sa utakmica "vredjanjem novinara", ali predstavlja nekakav stance. zamazivanje realnosti u stilu djordja vukadinovica.

Link to comment
nema potrebe da prebacujem.mayday kao user:ne znam da li je ovo miloshevo negovanje kulta svinje™ ili obicno odsustvo spoznaje prirode i drustva, manifestovano kroz nazivanje dogadjanja sa utakmica "vredjanjem novinara", ali predstavlja nekakav stance. zamazivanje realnosti u stilu djordja vukadinovica.
a ako stance tog tipa i tog nivoa promisljenosti imamo priliku da procitamo istovremeno na 75 tema? da li to nesto menja na stvari?
Link to comment

Dokaz da Brankica ne radi uzalud:“Ona će podrazumevati sticanje vlasništva nad zemljištem koje je pribavljeno, odnosno čije je pravo korišćenja dato po zakonu o privatizaciji, stečaju i tako dalje. I ono će podrazumevati pitanje svojine nad zemljištem u svim onim preduzećima koja su privatizovana, koja su predata sa svim onim stvarima, vrednostima, robom, ljudima, industrijskim procesima, ali bez svojine nad zemljištem”, objašnjava ministar za zaštitu životne sredine i prostorno planiranje Oliver Dulić.To znači da će, na primer, nakon izmena urbanističkog plana Beograda, valsnici Luke Beograd morati da plate punu cenu veoma atraktivnog zemljišta, do koga su došli privatizacijom preduzeća “Luka Beograd”.“Sada postoji osnov da se pristupi konverziji prava korišćenja uz naknadu. Osnov je bio u tome da je potrebno on bude urbano uređen, a on je sad urbano uređen odlukama grada Beograda”, kaže Dulić.“Sada će od parcele do parcele, kada oni budu hteli da konvertuju to pravo korišćenja, a to će u budućnosti biti osnov za izdavanje građevinske dozvole, dakle građevinsku dozvolu neće biti moguće izdati bez sticanja prava svojine, oni će morati da plate jednu određenu sumu, koja će podrazumevati procenu tržišne vrednosti tog zemljišta minus troškovi koje su imali da bi ga pribavili. I to je formula koja će se izračunavati od slučaja do slučaja”, naveo je on

Link to comment
  • 2 months later...
  • 7 months later...

Stvarno, ko je taj gari? Mada, sve je to soft varijanta, čim je teolog. I taj je protiv pedera i abortusa, ali nekako fino, molitvom, a ne nasilno.. Mrš. Iako je lepo slušati ga.Edit: Štaaaa? I to je sve?? Nema neki drugi deo? Jadno.

Edited by Buck Naked
Link to comment

Ne znam, nije se izjašnjavao povodom toga, ali je nedvosmisleno ispljuvao ove degenerike i to baš sa strane koja bi mogla da ih boli, jer zadire u njihovo telo .edit: pa pisalo je "nastaviče se" ?

Edited by Lezilebovich
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...