Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

pridruzujem se matildinom pitanju. maheeme, kakve su velicine (kao u zari ili normalne)? da li uzeti xl ili xxl za half man, half bear and half pig od 194cm i oko 120kg? :) ima li negde prodavnice gde se mogu opipati i probati ove majice pre kupovine?
ja sam 200cm i 100kg, meni odgovara xl.nisu kineske velicine aka zarine, recimo xxl je za ogromne ljude...hm, sto se tice "opipavanja" moram pitati kreatora, ili ako znas nekog ko ima stariji model.nije problem da zamenis ako ti ne odgovara velicinaedit: mislim da tebi odgovara xl, buni me malo 120kg ali nisu uske majice pa mislim da ti tiba nece viriti ispod nje :) Edited by maheem
Link to comment

odlicno. bitno je da nisu oni gej uski modeli (i da tiba ne viri, naravno :D ). zahvalan na brzom odgovoru.edit: mada se i po manekenu sa sajta vidi da tiba ne viri. :)

Edited by Lloyd Wyman
Link to comment
pridruzujem se matildinom pitanju. maheeme, kakve su velicine (kao u zari ili normalne)? da li uzeti xl ili xxl za half man, half bear and half pig od 194cm i oko 120kg? :) ima li negde prodavnice gde se mogu opipati i probati ove majice pre kupovine?
I ja mislim da bi mogao XL, 120kg nije malo, ali kako reče maksa, možeš posle da zameniš :)
Link to comment

@Lloyd Wyman: danas mi stigla poštom Miami DchkTzr. ja sam half-man visinski a 1-and-a-half pig širinski, i XL mi onako kežual zateže u ramenima i stomaku. pa ti izvuci neku pouku iz toga ako možeš@topic: dakle, Miami Tzr majica. malo je samo svetlija nijansa no na slici52639503.jpg

Edited by assück
Link to comment

ppl, hvala na infou.kupio juce na modi za poneti branimira mitrovica xl. prodali xxl (i onu in cooperation with nasa rasprodali :(). bio sav znojav pa nisam na licu mesta probao. uglavnom, majica mi je bas uska (vise lici na body, a uopste nisam razbacan u ramenima :D ). pisao mail braciburazerima da l' ce opet biti xxl (mada mi se cini da xxl nije nesto mnogo veca od xl) i one gore pomenute rasprodate, pa cekam odgovor.inace, maje su skroz dobre i kvalitet istih je 1 nivo. pakovanje isto ql.eto, mozda nekome pomogne (svakako ne moz' da skodi). :)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...