Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

Muzu kosulju, sebi ljetnje pantalone (1100 + 2000 din.). Mislim da je odnos cena/kvalitet Ok, ali sam se nasetala po buticima. Sad smo se poDnovili za leto cool.gif .

Link to comment

Baš sam danas video na nekom klincu slične, ali još sa onom uglastom crtom. A takve (skoro) iste sam ja nosio negde sredinom 70-tih.Nađoh ih na netu (ove što sam video danas), pa baš mi se nešto nose sad:-MG-7392-01c60c83-65c9-48ed-8e3d-b5ecc095c6f4.jpg

Link to comment
'zvini, sad tek vidim da sam te onomad nehotice permaiskulirao.Wacom cene u Srbiji... A jesu fine i patike, da.
uuuu, golem raspon cena. verovatno i kvalitet i opcije idu sa njima.dal bi ovi jeftiniji modeli zadovoljili za prvo vreme potrebe nekog ko je nekad fino crtao, a sad bi da se vrati u formu uz pomoc fotosopa i ostalih manipulacija?
Link to comment
Baš sam danas video na nekom klincu slične, ali još sa onom uglastom crtom. A takve (skoro) iste sam ja nosio negde sredinom 70-tih.Nađoh ih na netu (ove što sam video danas), pa baš mi se nešto nose sad:-MG-7392-01c60c83-65c9-48ed-8e3d-b5ecc095c6f4.jpg
Aaaaaaaaa
Link to comment
Baš sam danas video na nekom klincu slične, ali još sa onom uglastom crtom. A takve (skoro) iste sam ja nosio negde sredinom 70-tih.Nađoh ih na netu (ove što sam video danas), pa baš mi se nešto nose sad:-MG-7392-01c60c83-65c9-48ed-8e3d-b5ecc095c6f4.jpg
pojavile se i u BG, cekam platu pa da ih odma' kupim, uhvatila me neka nostalgija za mlados' :D
Link to comment
Kako bre pojavile? Ja poderao iste samo crno/crvena kombinacija, kupio pre dve godine u Đak sportu?
otvorili radnju u knez mihailovoj blizu raskrsnice sa zmaj jovinom :) ovog modela ima u nekoliko boja :)
Link to comment

pridruzujem se matildinom pitanju. maheeme, kakve su velicine (kao u zari ili normalne)? da li uzeti xl ili xxl za half man, half bear and half pig od 194cm i oko 120kg? :) ima li negde prodavnice gde se mogu opipati i probati ove majice pre kupovine?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...