Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

  • 5 weeks later...

Pa bas i nije. Do pre mesec je bilo 7000 a sad 7500, obojica po 3750. Da smo uzimali svaki po 2.27kg, bilo bi za po hiljadarku vise (mislim da je oko 4800). I to samo zato sto ja valjam te suplemente preko lika iz Smedereva pa dobijam dilerske cene, inace bi izaslo preko 8500...Ali sto sam se zapetljao sa dugovima, zlo i naopako. Ja duzan tom dobavljacu nekih 400 evra a meni mladi i nesto stariji mitrovacki bilderi duzni i jace od toga. Plus sto me zamrzeo i jedan bilder sto to valja u svojoj teretani preko Pansporta pa mu ja dosta sjebavam biznis, cak sam nacuo od nekih i da hoce da me bije... sto i ne bi bilo lose, znam da je kesa i ne plasim ga se iako je ogroman

Link to comment

sto dajes robu bez kesa covece? :blink: ajde kada bude bila neka slicna akcija da ja odradim nesto preko tebe. verovatno cu ovde naci nekog. i ti uzmi neku proviziju, ne smeta. vidim da su cene wheya bas skocile, a ovo je ok usteda.pre par dana sa drugarom pricao da krenem bulk, medjutim kada sam sabrao koliko mi kesa treba odlucio da mi je pametnije da se stesem salo sa ovo malo mesa sto sam nabacio :isuse:

Link to comment

Pa i taj lik daje meni bez kesha a do sada me niko nije ispalio na duze vreme, pa se sve nadam da nece ni ubuduce. A cene svega skacu, ja sam odavno digao ruke od ozbiljnije suplementacije. Sad proteincic i  nesto malo 'rane, to je sto je.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...