Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

Jeste da je ovo the boja ove sezone, al nekako ne mogu da pobegnem od secanja na skolske uniforme :( (One nase, naravno, pocetak 80tih...)
mene uniforme onda zaobisle, tj. ja njih :P
Link to comment
Kupila dve kosuljice malopre , jedna tirkiznozelena druga narandzasta. 12 bucka po kosulji cool.gif ( snizenje)http://www.ae.com/we...uctId=0357_5201
Treba da se stidiš juzernejma. Em kupila, em za 12 bucka, em tirkiznozelenenarandžaste... :facepalm: Šta se desilo sa praonicama veša i haljinama za deveruše za 1$?ontopic,GLSJ3421PURAW1l.jpg(samo bez ovih glupavih dugmića)Yes, this shirt is purple. Yes, i am comfortable with it.
Link to comment
jel to slaviš što je partizan izgubio?
umesto da pomogne klubu koji gaca u dugovima nekom novcanom svotom on se tu bahati i ozderava.ja covece od brige danima nista ni ne jedem osim sopstvene dzigerice a on gospodin hleb i jogurtpazi molim te. kao da i mi ostali nismo zeljni kvalietnog obrokai pazi koji gej jogurt...
Link to comment
umesto da pomogne klubu koji gaca u dugovima nekom novcanom svotom on se tu bahati i ozderava.ja covece od brige danima nista ni ne jedem osim sopstvene dzigerice a on gospodin hleb i jogurtpazi molim te. kao da i mi ostali nismo zeljni kvalietnog obrokai pazi koji gej jogurt...
da sam nekim slucajem zainteresovana za sport, isto bih reagovala :Hail:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...