Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

Kako bre možeš? :huh: Ja nema šansi da se ne nažuljam na onim objektima za leđa (ono što se okačiš, pa sve ono što se vuče unapred ili nadole ili na obe strane, bemliga nemam pojma kako se šta zove), a to najviše i radim.Plus i veslanje je mnogo prijatnije sa rukavicama (mada mi tu nisu obavezne).

Link to comment
ma u zivotu se nisam u bilderani nazuljao, cak i kad sam radio sa prilicno finim tezinama.a imam iznimno nezne ruke. jebemliga, mozda fatam pravilno.
Ne trabaju ni meni nego sam ih uzeo fazona radi. Veceras sam opet radio mrtvo dizanje sa 150 kila bez rukavica, i sve normalno. Stavim ih nekad iz zajebancije.
Link to comment

zli ti nosis rukavice ko kamikaze kacige - iz zajebancijeanywho, ja redocno pazarim zuljeve, ali ne vidim nista lose sa njima. posle nekog vremena nestanu i malo je cvrsca koza u korenu prstiju

Link to comment

Nepromočive čizme Ara Gore-tex (8.990 din)mun.jpgIzašla sam u njima iz prodavnice, hihihi!Prvi utisak je da su odlične, tople, lagane, sa gumenim đonom*, za sada nepromočive. *Setih se događaja iz srednje škole, na pitanje ko je proizvođač cipela koje je kupila, jedna poznanica je odgovorila: "Vero Goma".

Link to comment
joj, ovo super!daj da setam, to mi jedinstvena prilika da nataknem vonder vumen.jel ima sa elektrom?
i ja mislim da sjajno idu uz krzno, koliko god se to protivilo svemu u sta verujem!nema elektra...a mogli bi da se osevape i za neku modesti blejz kolekciju...sta mi je sad ovo trebalo a taman sam bila srecna angry.gif
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...