Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

ubise me rasprodaje.nasla skituljko cizme kao prosle godine sto sam kupila u bgd samo za osamsto puta manje pare. umesto u bez kupila u boji one ruske plave macke.&neki lepi lingerie samo ne znam sta ce mi sve to. ja ovde treba da prijavljujem olovke i eksterne hard drajvove.

Link to comment

ja sam danas usla u neku radnju koja se likvidira i provalila da ti osac kazu koja je cena. za 48 evra ukupno sam kupila dzemper skroz od kasmira, jos jedan na zakopcavanje koji je 85% pamuk + 15% kasmir, neku teget suknju za mornarke ili skolarice od viskoze i haljinu od viskoze sa nekom aplikacijom ispod poprsja. dakle, ja nikad nisam ovako prosla.sutra cu da se obucem ko pravi studos...:D

Link to comment

Video u Merkatoru neki "Prirucnik za snazne devojcice" ili tako nesto feministicko. I u doticnom prirucniku, price o mocnim zenama kroz istoriju, pa kako da rade neke majstorske poslove po kuci, pa kako da planiraju budzet.. nista kuvanje i spremanje!

Link to comment
  • 2 weeks later...
We're all as mad as hatters here... novo sesirce

me500.jpg

me lajki tvoj sesir :wub: mnogo....on topik - svasta i nista, rasprodaja pasprodajine rasprodaje u lacoste te tako neke baletanke sebi i par dugorukih poloa majci i muzui FICUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU :D
Link to comment
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...