Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

:DZli druze, odaj nam tajnu. Vechito kukash kako imash bjednu platu, a vozish solidan auto po ceo dan, kupujesh proteine i ostale trice i kuchine, Levi's od 4400 itd. I'm dieing to know :D.Da ne bude da samo trolujem...phenom2_pr1.jpg

Link to comment
:DZli druze, odaj nam tajnu.
ne trosi covek pare u Supermarketu :)edit: kupila sam nista, ali sutra cu da kupim svasta Edited by mary mary
Link to comment
vidi u kuci caja u milesevskoj, nekada save kovacevica :)
Mislim da tamo nema više.A taj Celio što spominjete, to nešto fensi? Ja kupio lepu jaknu pre možda 2 meseca, ali nijesam znao da je to nešto čime se pohvaliti može?
Link to comment
LG_42LH40.jpgFRXNWAIQPNHS.JPGČetres dva inča. RogersHDBox.gifI ovo govance koje ti omogućava da gledaš HDTV i TV on demand. Super je što mogu da gledam npr. National Geographic TV programe kad hoću. I da ih pauziram i šta ti ja znam. Sad samo još da dam otkaz i počnem da živim ispred TVa ^_^
Link to comment
:D Zli druze, odaj nam tajnu. Vechito kukash kako imash bjednu platu, a vozish solidan auto po ceo dan, kupujesh proteine i ostale trice i kuchine, Levi's od 4400 itd. I'm dieing to know :D .
Jedini realan problem je taj sto auto trosi 10-ak litara po gradu (letnja potrosnja je, cini mi se, malo manja nego sad) a stvarno se vozim vise nego sto treba. Keva i ja sipamo fifti-fifti ali nece moci ovako jos dugo. Za ostalo se snalazim tako sto uglavnom kupujem na odlozeno ili uz manje pozajmice, a povremeno i kladionica udeli neki dinar, mada sve manje u zadnje vreme <_< Ako nista, makar je uzbudljivo, stalno je neka frka panika  :D
Link to comment
da ne trolujem dalje, nisam sto godina nista kupila. ali sam juce saznala da za druge omiljene cipele ne moram da idem u odvratni supermarket, nego ima butiga samo za njih. ujedinjeni golaci, here i come.
haha, vidim da nisi probala mini cizburgere (3 kom 190 din) u supermarketu, inace bi se ophodila sa strahopostovanjem:)
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...