Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

http://www.regatta.com/product-detail.asp?ref=2499izasao iz kuce da kupim pljuge. prolazim pored 'gore' u radnickoj ulici na cukarickoj padini i rekoh sebi da svratim da bacim pogled sta ima i vidim ovu jaknu prvu medju ostalima na vesalicama. na njoj stoji cena od 3600 dinara. ja pomislio da je neka greska videvsi cene ostalih jakni i nastavih da blenem dalje po radnji. na izlasku napolje npitam ja, onako usput, posto je jakna, a prodavac mi rece da im je to jedini komad i da stvarno kosta 3600 dindzi. vratih se ja kuci sa cigarama ali i jaknom. :)za te parice je i vise nego dobra.
Link to comment

dva para rukavica :heart::heart::heart::heart::heart: koze neznije od bebine guze.zasto dva?zato sto sam pohlepna stoka slaba na rukavice, a jedne su bile po proslogodisnjoj ceni.i necu do ng nista vise da kupujem, casna rec.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Kupila mojoj kuci roze dzempercic i roze cizmice :wub: . Malopre sam joj probala, dzempercic joj super stoji , za cizmice se bunila :lol: . Pitam se sta je veci izazov obuci cizmice kucetu ili dvogodisnjem detetu? Trebace nam pola sata samo da se obucemo za shetnju.

Edited by MarlaSinger
Link to comment

Kupio Levis farmerke (4 400din, i to na snizenju :isuse: ) i neki prilicno jeftin a dobar pulover ili sta vec. Kraj januara i pocetak februara su mi skroz kriticni jer mi stizu dva ceka za naplatu, ugasio sam ga :(

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...