Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

Jel to ona baterija na pritiskanje?Kako funkcionise?
sljaka na onanisanje.deja vu!sorry al vido sam take pre neko leto.neka kinetik fora vec. :lol: Edited by bradilko
Link to comment

iju, nisam znala. kad ne prelazim reku.a jel jeftin kako bi trebalo da bude ili je u serbiji postao ekskulzivna marka?izvinte sto gusim, ali kad nema gapa, moz da prodje i celio, posebno za gace, carape i majice.

Link to comment
iju, nisam znala. kad ne prelazim reku.a jel jeftin kako bi trebalo da bude ili je u serbiji postao ekskulzivna marka?izvinte sto gusim, ali kad nema gapa, moz da prodje i celio, posebno za gace, carape i majice.
Nije jeftin. Poredeci sa onim koje sam video u Parizu i Londonu. Skuplje nego tamo. Ovde ga zastupa neki ala miskovic ili ala mpc, pa su se ugradili 200%.
Link to comment

e jebiga. nije trebalo ni da pitam.da ne trolujem dalje, nisam sto godina nista kupila. ali sam juce saznala da za druge omiljene cipele ne moram da idem u odvratni supermarket, nego ima butiga samo za njih. ujedinjeni golaci, here i come.

Link to comment
Gde kod nas mogu da se kupe ovakve solje? :wub:
Izvinjavam se na kašnjenju, nisam ih pazarila u Srbiji al evo Pontijak već dao odgovor, trebalo bi da tamo imaju super izbor HGL šolji i čajnika.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...