Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

juce, oba. preraslo dete 16icu a 24ka koju je dobila na poklon joj je prevelika. i meni jedan, super povoljno. aluminijum, diskovi i jos mi poklonili i komp za bajs.18102009-shoping.jpg

Link to comment
Konačno. Jebeno malo govance od 450 kinti.ultragli-c391167d389da7957fe3e7bc7e1d46df.jpgPo prodavcima u svim radnjama sa muz. opremom u prestonici, kontigent je stajao jedno godinu dana na granici.
Nadam se da će te bolje služiti nego mene isti proizvod te firme, samo za činele - totalno neupotrebljivo. Mnogo Moćna stvar za 1800 dindži! 51XnlOMAToL._SS500_.jpg
Link to comment
DVD koncert Hiskera "Live from the Camden Palace".
To, to... debeli Hart i jos deblji Mould, plus brka na basu. :Hail:ps. a da ostanem na temi: kupio neku prosecnu kosulju u Springfieldu, XXL... tesna mi. Jebale ih spansko-kineske proporcije i Nachtwerk krojevi. Edited by Takeshi
Link to comment
cdc4.jpgcdc1.jpgjeans Comptoir des cotonniers, secen na kolenima, iako od pamuka skroz lici da je od koze a tako je i krojenapsolutno savrseni jos jedan slican ovom ali Levi'sa cokule imam :) Edited by msmodesty
Link to comment
...
Мали Оума' у четвртој сезони "Жице" фура горњак тренерке у тим бојама. Ако си је случајно спотовао у радњи, молим дојаву о адреси и тако то, фалалепо.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...