Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

kupim pakovanje najautenticnijih indijskih mirisljavih stapicha, a unutra free sample satya meditation natural incese sticks... prvi put vidim.... miris sasvim potpuno neverovatno izuzetan :wub:IMG_6359.jpg
I ja imam iste stapice, jedino njih i koristim poslednjih 3-4godine
Link to comment

Jeste, ali analogni delay za 2k dindži, to nema nigde. Količina para koja se spizdi u kafani za veče, i to samo na vops.A i vrlo dobar je delay, možda malo ispod MXR Carbon Copy i sličnih naprava koje koštaju 150e+. Lepa samooscilacija, standardnih 300ms za analogiju, bešuman, nema plastičan zvuk, mislim... vredi svaku paru.

Link to comment
Jeste, ali analogni delay za 2k dindži, to nema nigde. Količina para koja se spizdi u kafani za veče, i to samo na vops.A i vrlo dobar je delay, možda malo ispod MXR Carbon Copy i sličnih naprava koje koštaju 150e+. Lepa samooscilacija, standardnih 300ms za analogiju, bešuman, nema plastičan zvuk, mislim... vredi svaku paru.
naravno, 2000 dinara je stvarno nista
Link to comment

ovako ja to gledamonomad u Kataru da su mi dali da nosim burku, nosila bih zato sto je sunce przeceburka je samo old fashion sunscreeni tamo je nesumnjivo neophodna ako neces da dobijes rak kozeisto to ali obrnuto za Luxembourgda ti meni dodjes jednog tako prosecnog novembra pa da vidis i osEtis kisu i vetar pomesanu sa maglom sto niti pada niti ima vetra da je oduvastojicekai tako do aprilapelerinu sam vec ponovila - ispod jedna mala haljina i kratke chizmedosta od mene

Link to comment
ovakvu pelerinu, istu, samo bez sa braon porubom:
meni se bas svidja.evo jos nesto neeroticno - ne volim bas kad za neke stvari prvo pomislim da su odlicne za posao, ali postoje (moram da priznam da su i mnoge moje odevne fantazije ogranicene time sto postoji jesen/zima i sto mora da se radi)post-361-1253267961.jpg)
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...