Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

ma fakat je kod nas par godina bio trend nenormalnih pantala sveprisutan.al ja sam ljadza pa mi se jebe i ako su dobre pazarke, ili nounejm, samo da su oldskul :fantom:
+1
Link to comment

U Inđiji na pomenutom sniženju odlične tike NIke za 2400 dinara (wtf) i jack and jones duxs za 3.000. Ako vam neko kaže da tamo ne može da se ubode dobra kupovina, laže kao pseto. :P

Link to comment

Jedino što sam kupio u Inđiji je adidasova NBA jakna koja je uz kumulativni 20% popust na sve u radnji bila prihvatljivo (60%) spuštena sa navodnih originalnih 6.400... Hteo sam tada i neke vintage patike ćaletu, ali nije bilo broja, prokletstvo nošenja 45 u zemlji Srbiji. Retko svraćam doduše, možda sam dva-tri puta kada mi se nije žurilo. Time consuming je pošto posle skretanja u tzv. outlet dalje prema Novom Sadu nastavljam preko Banstola - iz principa mentolima neću da ostavim duplu putarinu, a stavili su kućicu i završili ranije tu petlju samo da bi šišali outletadžije. Putevi Srbije, etalon jadnosti.

Link to comment

Meni je jack n jones baš dobar, imaju kvalitetne stvari (za te pare), duksevi su im od ok materijala i lepo skrojeni. 20% na outlet cenu je meni barem sasvim ok. A tike su sledeće, deluju kvalitetno, koža dole, nema platna i lakih materijala, dakle može da se arči i zimi što mi bitno jer cipele praktično ne nosim.

Link to comment

Ispravite ako gresim, ali po mom iskustvu do sada, prema kvalitetu i dizajnu, ne i po value - for - money rangirala sam ovako ove krpetine:NafNafEspritZaraPromodMangoH&MCamaieuEtamNew LookC&AStradivariusNewYorkerNajvise volim NafNaf i H&M.

Edited by MayDay
Link to comment

ja naj volem ce i a jer tu vazda nadjem svasta za se i mladunce za neke bijedne novce, a da krpa nije.neke vrhstra crne lone sam nedavno pazarila, bas po meni sivene, ali avaj, kad dodjoh po jos samo u drugom koloru, vise ih nije bilo. niti u jednoj butiki, cak ni u plazi u kg.

Link to comment
@kojotnisi video mene u seknd hend šopu
+ jos jedna srecna u seknd hendu :)
zar nije esprit pojam visoke mode za zaru?
a ja bih po mom iskustvu iz seknd henda i dobijanja gomile esprita od sestre iz Njemacke rekla da jeste,bar sto se kvaliteta izrade,trajanje i peri-deri momenta tice
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...