Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

warning, generalizacija!jos uvek nisam upoznao zensko celjade koja kaze vau, ovde ima dosta toga lepog da se kupi. ne, nigde nema nista i sve je sranje. jednog dana cu zenu da odvedem do njuce™ samo da bi dokazao da sam u pravu i da ni tamo nema nista da se kupi, isti je slucaj i sa gagorderkom, ako malo bolje razmisli shvatice i da van srbije nema farmerica koje joj odgovaraju. :fantom:

Link to comment

ma fakat je kod nas par godina bio trend nenormalnih pantala sveprisutan.al ja sam ljadza pa mi se jebe i ako su dobre pazarke, ili nounejm, samo da su oldskul :fantom:

Link to comment
warning, generalizacija!jos uvek nisam upoznao zensko celjade koja kaze vau, ovde ima dosta toga lepog da se kupi. ne, nigde nema nista i sve je sranje. jednog dana cu zenu da odvedem do njuce™ samo da bi dokazao da sam u pravu i da ni tamo nema nista da se kupi, isti je slucaj i sa gagorderkom, ako malo bolje razmisli shvatice i da van srbije nema farmerica koje joj odgovaraju. :fantom:
pa šta znam, počelo je mojom konstatacijom da je nešto lepo, ne?nisam ja zahtevna, nije mi to mnogo važno. samo hoću farmerke a ne dimije. moram da odem do gap-a, ako ima običnih za muškarce možda ima i za žene.
Link to comment
@kojotnisi video mene u seknd hend šopu
sta, pokupujes sve pa onda proberes sta ti se svidja? :Dsalim se, jel ima neki dobar seknd hend shop u beogradu?@gagorderma zezam se, i meni su farmerice najveci problem iz vise razloga. prvi je to sto sam visok dva metara pa nije lako naci farmerice odgovarajuce velicine, a drugi je sto ne mogu da nadjem odgovarajuci model. u svajcarskoj ima lanac prodavnica jeans and co, mozda ima i u drugim zemljama, gde imas sve najpoznatije brendove i skoro sve sto oni nude u tom trenutku. cak u drugom delu radnje, koja je ogromna, imas i veliki izbor modela koji su na popustu, ali ni tamo nisam uspeo da nadjem farmerice. jedino gde mogu da nadjem nesto odgovarajuce je levis. Edited by kojot
Link to comment
moram da odem do gap-a, ako ima običnih za muškarce možda ima i za žene.
Mislim da ne radi više Gap u Beogradu, mada nisam baš najpouzdaniji izvor, možda sam jednom ušao da vidim š'a ima. Ovo sad sam pazario vani. Dopalo mi se kako mi čuči ovaj njihov straight fit, bio je neki kao oprost evrova™ na drugi artikal, the one who matters mi rekla da sam handsome i eto...
Link to comment
sta, pokupujes sve pa onda proberes sta ti se svidja? :Dsalim se, jel ima neki dobar seknd hend shop u beogradu?
Ima u Srajevskoj.Ali provrti malo Limundo i Kupujem prodajem ima dosta šanera koji prodaju robu ispalu iz kamiona i firmiranu.Ja kupio nekorišćen ručni rad grombi™ kaput do zemlje za 800 dinara :fantom:
Link to comment
salim se, jel ima neki dobar seknd hend shop u beogradu?
ima dva u brankovoj i dva u prizrenskoj. to koliko su dobri zavisi od toga kad naiđeš. ipak, najpovoljnija je pijaca bajloni, recimo posle 13 časova.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...