Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

Tebi stan put tih starudija? :D
:D nije pun, fora je da grupises takve predmete i onda ti coskovi stvarno oplemene prostor, u svakom smislu (cak ponajmanje estetskom). Dakle, najbolji je kontrast modernog namestaja i ovakvih coskova (meni barem, evo ti ilustracije dole) Ako ih razbacas random po kuci, stan ti lici na buvljak.994961_10151961082058622_1216739563_n.jpg@Toni: jesi li nekad imao ovu slusal'cu na uvu? Zvuk je kristalno jasan, cujes svaki sum. + radi i kad nestane struja.Dalje, bavim se fotografijom pa volim da imam sto vise rekvizita (odgovor i Mejdejki ujedno) so, jedan vec imam i ispravan je a ovaj sam platio 200 dindzi misleci da ga ofarbam u zlatno ili slicno (pink) zato sto mi se 'oce. Pa kad sam video da je u dobrom stanju predomislio sam se. Edited by CowBoy
Link to comment

Fak yeah, meni je to lep&koristan hardver, bez zezanja.@ Mejdej: :( drvo za policu ceka u podrumu jer mi je roditeljstvo popilo svo vreme ovoga sveta (e vidi i pod Kim Philby, covek je prosto nestao sa mape :D )Kad napravim, uslikam pa kacim

Edited by CowBoy
Link to comment
:D nije pun, fora je da grupises takve predmete i onda ti coskovi stvarno oplemene prostor, u svakom smislu (cak ponajmanje estetskom). Dakle, najbolji je kontrast modernog namestaja i ovakvih coskova (meni barem, evo ti ilustracije dole) Ako ih razbacas random po kuci, stan ti lici na buvljak.@Toni: jesi li nekad imao ovu slusal'cu na uvu? Zvuk je kristalno jasan, cujes svaki sum. + radi i kad nestane struja.Dalje, bavim se fotografijom pa volim da imam sto vise rekvizita (odgovor i Mejdejki ujedno) so, jedan vec imam i ispravan je a ovaj sam platio 200 dindzi misleci da ga ofarbam u zlatno ili slicno (pink) zato sto mi se 'oce. Pa kad sam video da je u dobrom stanju predomislio sam se.
Telefon je carski, ubih se tražeći taj model , bilo ih je u firmi na tone i otrebljeni su, nigde nijednog sem izložbenog primerka u direktorskoj kanc :). Upravo se spremam da bratanici prefarbam jedan malo noviji model al ovaj klasični tako da ima svoj retro kutak na modernom stolu. I da, telefon će da radi :) Ovi modeli su večni i skoro neuništivi, verovatno i tvoj radi.
Link to comment

:D ove simensove je koristio i Gestapo. Kupio ja i masinu M40 Olivetti iz '36-te, kao nova, posle saznam da je i nju koristio Nemac u WWII :isuse:Kompletirao sam nazi radni astal a da to nisam ni hteo :doris:6095663775_23bb625fc8_z.jpg

Edited by CowBoy
Link to comment
:D ove simensove je koristio i Gestapo. Kupio ja i masinu M40 Olivetti iz '36-te, kao nova, posle saznam da je i nju koristio Nemac u WWII :isuse:Kompletirao sam nazi radni astal a da to nisam ni hteo :doris:6095663775_23bb625fc8_z.jpg
i jos da stavis u fioku stola ovaj predmetic pa je tek onda nazi astal kompletan
Link to comment

Dobar :DOruzje je vezda lepo ali ne bih to voleo da imam u kuci, narocito te komade sa kilometrazom. Ko zna kome je sve presudilo, meni ova fotka zift crna :(

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...