Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

Za cca 35 USD, radi sve u 16 :)Edit: za muziku, zavisi šta... mislim da postoji hack u smislu da će TV prikazati sve što Chrome browser može da otvori. E sad, ako mož da otvori muziku, onda će valjda raditi. Svejedno proguglaj pre kupovine, ali za gornju cenu, i dalje je bargain.

Edited by giuseppe
Link to comment
Za cca 35 USD, radi sve u 16 :)Edit: za muziku, zavisi šta... mislim da postoji hack u smislu da će TV prikazati sve što Chrome browser može da otvori. E sad, ako mož da otvori muziku, onda će valjda raditi. Svejedno proguglaj pre kupovine, ali za gornju cenu, i dalje je bargain.
Hm, izgleda da ipak nije ono sto mi treba... sem toga mi ovde (takodje) nemamo Netflix.
Link to comment

može da bude muzički player sad testiro. ali opet nemaš opcije za playliste i sve što treba poštenom playeru. mada mogu pretpostaviti da možda negde ima add.on za toima ovaj http://youzeek.com al vidim da može samo sa clouda hmpf, google play nije dostupan u srbiji :fashisto:

Edited by Ravanelli
Link to comment

Meni je za youtube taman. Trenutno nakačen na TV imam neki Lenovo Q180 HTPC sa Atom procesorom, koji se užasno muči sa HD streaming-om (HD sa lokala radi ok). 35 USD i gotov frust, pogotovo što Lenovo onda ne moram ni uključivati za YT.

Link to comment

Danas skoro za dzabe pazario neke dobre stvari na zemunskom buvljaku kod Dunava, laki strajk upaljac i blic sam uboo skroz, blic lep a upaljac ispravan :Dtumblr_mvpkc8ZdY31rjssdoo4_1280.jpgtumblr_mvpkc8ZdY31rjssdoo1_1280.jpg.... a pre par dana za dvesta (!) dindzi ovakav telefon u super stanju, nisam samo jos proverio radi liold-phone-1146563-m.jpg

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...