Jump to content

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

bio ovde jedan sličan na burzi 503cw sa dva objektiva, mislim da ga je vlasnik cenio 800-900€ + torba i neke drangulije(leđa 6x6)šta dobijaš još u kupovini, sem aparata?

Link to comment
bio ovde jedan sličan na burzi 503cw sa dva objektiva, mislim da ga je vlasnik cenio 800-900€ + torba i neke drangulije(leđa 6x6)šta dobijaš još u kupovini, sem aparata?
Samo torbu, i jedna ledja. Ali dobro..........
Link to comment

I ako rešiš nešto da uzimaš, prvo zovi da proveriš da li ima. Ja sam otišao do Jyska u TC "Stadion" i tamo su rasprodali sve, pa sam morao da idem do prodavnice u Nehruovoj na Novom Beogradu gde je bilo još nekoliko komada.

Link to comment
Ladno mislio daje ovo 500 cena :isuse:Koliko novcanica za ovo?
Izgleda kao cena, ali je model. ;)Cijena je nesto malo manje od duplo. Ali, stvarno ovako na izgled je u savrsenom stanju. Odmah po kupovini sam ga odneo kod majstora da ga skroz pregleda, ocisti ako treba i pregleda ona dodatna ledja. Voleo bih sad da nadjem i kasetu za polaroide, da probam i to.
Link to comment
I ako rešiš nešto da uzimaš, prvo zovi da proveriš da li ima. Ja sam otišao do Jyska u TC "Stadion" i tamo su rasprodali sve, pa sam morao da idem do prodavnice u Nehruovoj na Novom Beogradu gde je bilo još nekoliko komada.
Pa kad se nisi odmah zaputio na Novi Beograd
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...