Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

Istina... evo bez instagrama

800_DSC_0002.jpg

imam i ja nesto slicno, mrzim je i obukao sam je pola puta. ta nazovi kragna je nesto najodvratnije sto postoji. izvini Indy :)
Link to comment

c c c cdžemperi su bili uvlačeni u trenerke, a jakna je bila strukirana tkz. engleski krojair max2, kappa danone, končani džemper i bokserkaultimativni autfit za sezonu 91-92-93-94-95

Link to comment
samo jakna nije bila jakna bez naramenica, da se bude jaci.simovicu, jesi furo zeldi fazon svojevremeno?
samo vonabi :(diesel sedlo sam nosio krajem osamdesetih :fantom: airmax nikadkappa treša nikadboxerka nikad, al imam i dalje neki jelenjak kao duša mek
Link to comment
c c c cdžemperi su bili uvlačeni u trenerke, a jakna je bila strukirana tkz. engleski krojair max2, kappa danone, končani džemper i bokserkaultimativni autfit za sezonu 91-92-93-94-95
totalno.ali je bilo i podvarijanti, tipa da uvuku pomenutu bokserku u trenerku, a oni extremniji su tokom zime uvlačili i monterice u trenerku.
Link to comment
imam i ja nesto slicno, mrzim je i obukao sam je pola puta. ta nazovi kragna je nesto najodvratnije sto postoji. izvini Indy :)
Ne, meni ta kragna stoji dobro (slučajno), a drugo kad zaduva ovde dođe mi i umesto šala. Sem toga, jakni koju je odabrala mrs. se ne kaže ne. Imam da je nosim i pevam.
Link to comment
Electric-BBQ-Grill-HYD2000-.jpguzo za terasu i radi posao za meso, za povrće not so mač. za 10 dana ~10 roštilja. juče odvalio juneći rozbif od kilu i sredio ga po firentinski (spacovo u kili ruzmarina) :piggy: Edited by Ravanelli
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...