Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

PS. Samo ti zavidim - ja bih takodje da nabacim 1 CoolerMaster, pa da u njegam naredjam komponente po izboru... sto cu verovatno jednom i da uradim
^_^ imam utisak kao da sam neku mracnu zver uneo u radnu sobu. Evo izmerio 3 sekunde dizanja fotosopa CS6 :o
Link to comment
Napisao gore da su komponente jos svetlucavije :happy: kuciste stavio radi spoljnjeg utiska.Imao i do sada odlicno kuciste ali ovo je ozbiljan upgrade.
Jesi kupio komplet sve ili staro prepakovao?Send from WC solja by BVK
Link to comment

Ma komplet sve, jer je staro vec zastarelo. Ne idu nove ploce na onaj procesor, memoriju i graficku.Uzeo btw. za operativni sistem solid state harddisk, odnosno disk bez diska, punjen fles memorijom. Radi ubitacno brzo, ne greje se i mozes njime da zakivas eksere jer se pokvariti nece. Tim kompom zaradjujem pa mi nije bilo zao da ulazem.

Link to comment

e cowboy, relativno skoro sam i ja kupila super comp, dobro, nije ovako svetlucav ko tvoj al' je isto dobari isto zarađujem sa njim, ali mi lik koji je instalirao softver izlgeda i nije uradio neki pos'o, tj. trebalo bi sve to da radi brže a imam i nekih problema sa radom explorerareci mi (može na pm) imaš li nekog dobrog za taj pos'o, tj. da mi sredi to da mi sistem radi kako bi trebalo na tako dobroj mašini ?ed.moj cs6 otvara za cca 4 sec :)

Edited by duda
Link to comment

Uh:( slab sam sa dobrim IT-evcima, znam ih nekoliko ali nekako nemam poverenja, vise se druzim sa njima no sto ih pitam za savete. Jednom se pojavio kod kolege plavi ekran, mi restartovali, isli u bios, podesavali, rebutovali, nista. Na kraju zovemo IT-evca koji je na 100% plate u firmi, on pogleda i kaze"ovo se nesto sjebalo"pa smo poslali racunar u servis.

Link to comment
reci mi (može na pm) imaš li nekog dobrog za taj pos'o, tj. da mi sredi to da mi sistem radi kako bi trebalo na tako dobroj mašini ?
Ja mislim da vapad može to kvalitetno da ti odradi, čovek je kompjuterska enciklopedija, pa kontam da mu je optimalna instalalacija OS-a mačiji kašalj pa još duplo lakše.
Link to comment
[/size]Ja mislim da vapad može to kvalitetno da ti odradi, čovek je kompjuterska enciklopedija, pa kontam da mu je optimalna instalalacija OS-a mačiji kašalj pa još duplo lakše.
hvala razuman, imaću ovaj savet u vidusada još imam neke poslove da pozavršavam ali negde za 10-ak da bih mogla da se upustim u reinstalaciju, javiću se vapada svakako
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...