Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

Danas pazario brodicu. Drugu u poslednjih mesec dana(prva mi se nije nesto dojmila, pa cu je lansirati u oglase koliko sutra).Zeni jos nisam smeo da kazem. Kapiram da ce da odlepi pored mene.Ovo je moj tigar:x8i5.jpg
kolko to kosta?mislim, red velicine
Link to comment
kolko to kosta?mislim, red velicine
Sama brodica 1000-3500. Vanbrodski motor jos toliko, mada ga voze i sa penticama četvorkama(ja sam npr.uzeo četvorku kao pomoćnu, a desetku kao glavnu mašinu, a planiram i da ih frikombinujem).Ja ga nisam birao po ceni, hteo sam vetar uz lice, dok krmanim da mi glava i ramena budu iznad palube, tako da nisam mogao da tražim ni jeftinije, ni skuplje, to je to. Edited by April
Link to comment

Ne sniženju u Zari se mogu naći super stvari, ukoliko uspete da razgrnete krpe koje su sa recimo 7 hiljada snižene na 5 a realno ne vrede ni 3.Kupila sam jedan klasičan sako, crni, vrlo jednostavan i super mi stoji (tj. izdužuje me). Bio je 6.990, sad je 2.990.Jednu pamučnu majicu, široku, na vrlo široke crno bele pruge. Sa strane ima ubačene komade materijala, tako da nisu sve pruge paralelne. Sa 2.590 je snižena na 790.I jedan končani džemper, super model, oversized u svim dimenzijama osim u dužini. Izbledelo crn, sa nekom braonkasto zlatnom baroknom šarom. Originalno 3.590, sada 990.Ne pamtim kad sam bila ovoliko zadovoljna kupovinom odeće!

Edited by sailorman
Link to comment

još da mogu da izdrže tri pranja a da se ne pretvore u dronjke ...zara i valja samo sa tih totalnih sniženja, inače je frustracija kvalitetom nepodnošljiva. a neke stvari ni tada, ni pod razno - kao recimo tamne farmerke koje su unistile sve na sta su se naslonile. ofarbale su mi čizme iznutra, pa čak i neku belu fotelju na kojoj sam sedela?!a posle par nošenja svaki sako koji sam se zeznula pa uzela u zari izgledao je, hm, pa verno sebi - jeftino i razvaljeno. mnogo sam ljuta na zaru kao pojavu.

Link to comment

Hmm.. Ja ne znam za sakoe pošto ih skoro uopšte ne nosim i nisam do sad imala nijedan iz Zare. Sa pamučnim Zara stvarima imam dosta dobro iskustvo. Ali ja uglavnom nosim stvari nekog čudnog oblika na kojima se ni ne primeti da su se isteglile, razvalile isl. Primeti se tek kad se pocepaju! Farmerice takođe nemam ni jedne iz Zare, uglavnom zato što su im modeli užasni.U svakom slučaju, ove stvari koje sam sad kupila sigurno ne vrede onoliko koliko su koštale ranije, ali sniženje je stvarno onakvo kakvo 1 sniženje treba da bude.

Edited by sailorman
Link to comment
još da mogu da izdrže tri pranja a da se ne pretvore u dronjke ...zara i valja samo sa tih totalnih sniženja, inače je frustracija kvalitetom nepodnošljiva. a neke stvari ni tada, ni pod razno - kao recimo tamne farmerke koje su unistile sve na sta su se naslonile. ofarbale su mi čizme iznutra, pa čak i neku belu fotelju na kojoj sam sedela?!a posle par nošenja svaki sako koji sam se zeznula pa uzela u zari izgledao je, hm, pa verno sebi - jeftino i razvaljeno. mnogo sam ljuta na zaru kao pojavu.
zato je prvo i osnovno pravilo kad kupujes u zari sacuvati racun, da dronjke mozes da vratis, hvala lepo. a za utehu, moja drugarica je kupila tamne farmerke u bosu, 25 hiljada!!! (luda, slazem se) koje su joj, isto ko tebi, farbale sve sto su dotakle, ukljucujuci i dlanove.dakle, nije do cene. vratila ih je, naravno, uzela pare nazad. izvinili su joj se.
Link to comment
Vidim da Delta najavljuje otvaranje H&M i hvale se da je Zara oborila sve rekorde po uspesnosti....
upravo prošao, biće pored maksija, najavljuju krpe za 599din
Link to comment

Crko staaari radni komp pa morao da kupim ovu mrgu. Komponente unutra jos bolje izgledaju od ovog Las Vegasa.Dize windows za 15-tak sekundi :s_w:cooler-master-haf932-advanced.jpg

Edited by CowBoy
Link to comment

Napisao gore da su komponente jos svetlucavije :happy: kuciste stavio radi spoljnjeg utiska.Imao i do sada odlicno kuciste ali ovo je ozbiljan upgrade.

Edited by CowBoy
Link to comment
kuciste stavio radi spoljnjeg utiska.
Sa svom foto i video tehnikom koju posedujes, pomislio bi covek da mozes i neku aktuelnu sliku da okacis. ;)PS. Samo ti zavidim - ja bih takodje da nabacim 1 CoolerMaster, pa da u njegam naredjam komponente po izboru... sto cu verovatno jednom i da uradim
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...