Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

Jesu.A ovo sa fotke ti izgleda odlično, možda bi mi i lepo stajalo. Odakle poručuješ?
Ne ovo su original, kupljene ovde.A uzo bi i jedne od ovih, ali ih nema na stanju

199977_1.jpg

283450_1.jpg

823039_1.jpg

Link to comment

Neke bermude od djinsa za 2500, u Teranovi u Rumi.SAB0008461001_THUMB.jpgRecimo da su isti ovakav model ali malo manje blede, i meni stoje uze (uzeo broj 50, tako mi receno). Keva mi posle rekla da su mi previse uske i da sam kao peder u njima :( A zapravo ovaj lik ima tanke noge, nisam derpe.

Edited by Zli Gli
Link to comment

Uzo sam i ja, neke Brugi, ali to je bas kratki sorc a ne bermude. I u njemu ne izgledam ko peder, keva cak rekla da je super kupovina.

Link to comment
Ne ovo su original, kupljene ovde.A uzo bi i jedne od ovih, ali ih nema na stanju
Cekaj ove nemaju "krivinu" iza nivoa uveta nego ravno?Imao da vno takve ali caravan model.Sad imam jedne caravan ok i jedne kojima sam odlomio one stope sto idu na nos....
Link to comment
Cekaj ove nemaju "krivinu" iza nivoa uveta nego ravno?Imao da vno takve ali caravan model.Sad imam jedne caravan ok i jedne kojima sam odlomio one stope sto idu na nos....
nemaju, to su tzv carbon
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...