Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

Dobre!
Prve koje actually pristojno leže na mom licu! Pre toga sam imao neke polarizovane RB koje su malo bolje ubijale sunce kada direktno blješti u oči, ali sa ovima je prijatnije gledanje an ženeral.
Link to comment
  • 2 weeks later...
Original?Ja planiram da poručim iz Kine par komada.
Jesu.A ovo sa fotke ti izgleda odlično, možda bi mi i lepo stajalo. Odakle poručuješ?
Link to comment

I, kakav je misonja? Crkao mi mx518, pa sam planirao kupovinu ovog sa slike, samo me brine da li je udoban™ za koriscenje? Ovaj pokojni je bio savrsenstvo, ali mi se ne daju ponovo tolike pare za misa, a ovaj mi deluje sasvim pristojno.edit: je l' ovo V5, ili V7?

Edited by Uskebasi
Link to comment

Pa, ok je za sada. Ja sam skoro godinu dana imao nekog privremenog misa, velicine ko kinder jaje, pa mi je ovaj veliki. Ali to je samo stvar navike. Skrol je dobar, levi klik takodje (tu su prijavljivali probleme korisnici). Materijal je prijatan. Softver nudi dosta podesavanja za gejming, ali to ce morati da saceka da instaliram nesto vredno igranja. Za 2189 sasvim ok kupovina. Garancija je dve godineSamo, ovo je v5, a ne v7. Potonji je popularniji (iako im se razlikuje samo oblik i sadrzaj pakovanja), ali koliko sam shvatio, tesko se nalazi

Edited by nbg4ever
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...