Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

nemam pojma ni ja ali izgleda odlicnoinace kupio sam sinu na moru regularnu pracku, i domah je oduzeo korisenje samo u bezbednom okruzenju, a prvo cu je probati sam :naughty:

Link to comment

Jednostavan lajka film projektor, radi savrseno. Ovo "Magica" je na neki cudan nacin opravdano, ima nesto u ostrenju filma po zidu u mraku, negativi kao duhovi iz proslosti etc. Digitala je kurac.

Link to comment

nehtedoh da lupim, al je kapija malko odala. slajd :Hail: kad sam prvi put slikao s 64asa u studiju pomislio sam da sam storaro :isuse:jel neki buvljak u pitanju?

Link to comment

Tri komada kupacih gaca cuvene marke Slazenger ili kako vec. Dva komada su "briefs" i jedan onaj kao uske bokserice, za neke jako smesne pare.

Link to comment
Tri komada kupacih gaca cuvene marke Slazenger ili kako vec. Dva komada su "briefs" i jedan onaj kao uske bokserice, za neke jako smesne kare.
Link to comment
sto, sta bi?pogresan broj ili ti se ne svidja kako je odradjen print?
Naprotiv, naprotiv, ko što reče pavle.Pritom su ovo klasične majce, u sledećoj turi ću da ujurim i par slim-fit komada. Mnogo mi se svidjaju - pamuk, print, boje, sve je super. A, da, a uzeo sam i kecelju :wub:636x460apron_03.jpg
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...