Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

Evo, ovakve sam uzeo, poslednji par u Office shoes-u u Indjiji, duzina 31.5cm. Jos kao neko snizenje, 5 hiljada dindzi.Caterpillar-Cat-Jed-P714861_01_LRG.jpgHteo sam da kupim muske ali nije bilo mog broja pa sam morao ove za gejove.

Link to comment

Ja kupila za 14 evra užasno gadan kupaći. Treba mi, pošto sam na putu i planiram sutra da idem u neki welnes fitnes spa trt mrt, a zaboravila sam da ponesem kupaći od kuće. I sad, kad već nije bio ni jedan lep, odlučila sam da kupim jedan koji ima sve što ne volim - zilion karnera, tufnice i fluo boje (onu što je sad baš popularna među Zorannihnim folowerkama, između drečavo roza i drečavo narandžaste).A kad bolje pogledam, kupaći uopšte nije loš, rockabilly treš.

Link to comment

E da i kupaće ćega-šorc. Za razliku od Mau ja idem u toplesu. :DKenjam, ne skidam majicu.Treba mi još maska za ronjenje.Gde Gotivac da me posavetuje za neštoj jeftino a prihvatljivo?

Link to comment
Treba mi još maska za ronjenje.Gde Gotivac da me posavetuje za neštoj jeftino a prihvatljivo?
Prihvatljivo je sve što je od silikona i što ti stoji "zalepljeno" na licu na suvom bez da stavljaš kaiš oko glave (da dihtuje).Za pliće zarone (pretpostavljam na dah) izbegni ako možeš masku od providnog silikona jer hoće da pravi problem sa prelamanjem svetla pri površini.U svakom slučaju za masku zezanje ne treba da daš više od 20-25 €.Obrati pažnju da ima oznaku "Tempered Glass" na staklu.Mislim da u Intersportovima ima nešto od Cressi programa.
Link to comment
Prihvatljivo je sve što je od silikona i što ti stoji "zalepljeno" na licu na suvom bez da stavljaš kaiš oko glave (da dihtuje).Za pliće zarone (pretpostavljam na dah) izbegni ako možeš masku od providnog silikona jer hoće da pravi problem sa prelamanjem svetla pri površini.U svakom slučaju za masku zezanje ne treba da daš više od 20-25 €.Obrati pažnju da ima oznaku "Tempered Glass" na staklu.Mislim da u Intersportovima ima nešto od Cressi programa.
Danke. Odlični saveti.Naravno na dah. Pušački. :D
Link to comment
Prihvatljivo je sve što je od silikona i što ti stoji "zalepljeno" na licu na suvom bez da stavljaš kaiš oko glave (da dihtuje).Za pliće zarone (pretpostavljam na dah) izbegni ako možeš masku od providnog silikona jer hoće da pravi problem sa prelamanjem svetla pri površini.U svakom slučaju za masku zezanje ne treba da daš više od 20-25 €.Obrati pažnju da ima oznaku "Tempered Glass" na staklu.Mislim da u Intersportovima ima nešto od Cressi programa.
i mora da pljune u nju pre zarona!
Link to comment

Nove maske su obično premazane nekim filmom protiv magljenja, pa dok se taj film ne skine ona magli svakako :D, a kad se to sranje ispere posle nekoliko zarona, pljuvanje obavezno u suvu masku, razmazivanje po staklima, pa ispiranje.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...