Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

Obrstila sniženja na Adidasovom sajtu. Još kad se registruješ prvi put, dodatnih 15% down. Mislim, sve swimming gear.Najjače što mi najlepše papuče imaju samo u veličinama od 43 do 50 i po, a femme je model, pa sam kupila neke druge. :(Btw, muškarcima ovde dozvoljeno na bazene samo u spidoz. Hehe, što bih to volela i u Srbiji da uvedu.

Link to comment
Btw, muškarcima ovde dozvoljeno na bazene samo u spidoz. Hehe, što bih to volela i u Srbiji da uvedu.
Ja bio juce u onom autletu u Indjiji, isao s drugom kao da kupim jos neki kupaci. Potrosio 14 od 15 hiljada koliko sam poneo, neke CAT patike (za divno cudo, imali moj broj, poslednji par), neke majice, zeleno-bele Hilfiger gace od 1400 dindzi, sorc, cuda muda... a ponuda kupacih gaca uzasna, nije bilo jednog dobrog modela u svim onima prodavnicama. Vratili smo se tuzni, naravno, a sad sve i da nadjem neki dobar - nemam para.
Link to comment
Ja bio juce u onom autletu u Indjiji, isao s drugom kao da kupim jos neki kupaci. Potrosio 14 od 15 hiljada koliko sam poneo, neke CAT patike (za divno cudo, imali moj broj, poslednji par), neke majice, zeleno-bele Hilfiger gace od 1400 dindzi, sorc, cuda muda... a ponuda kupacih gaca uzasna, nije bilo jednog dobrog modela u svim onima prodavnicama. Vratili smo se tuzni, naravno, a sad sve i da nadjem neki dobar - nemam para.
Ovo je preslatko, on so many levels!
Link to comment
Btw, muškarcima ovde dozvoljeno na bazene samo u spidoz. Hehe, što bih to volela i u Srbiji da uvedu.
meni prvo niko ne veruje da ja zaista nosim spidoa onda kad me vide se (skoro svi) zgrazavaju zbog kupaceg, ne zbog menei muski i zenski.
Link to comment
Ja bio juce u onom autletu u Indjiji, isao s drugom kao da kupim jos neki kupaci. Potrosio 14 od 15 hiljada koliko sam poneo, neke CAT patike (za divno cudo, imali moj broj, poslednji par), neke majice, zeleno-bele Hilfiger gace od 1400 dindzi, sorc, cuda muda... a ponuda kupacih gaca uzasna, nije bilo jednog dobrog modela u svim onima prodavnicama. Vratili smo se tuzni, naravno, a sad sve i da nadjem neki dobar - nemam para.
Biće para. A i dobra ti je kupovina!Hoćeš i ti sa mnom da kupiš nešto iz Najki Kobi B kolekcije?
Link to comment
do jaja, koliko?
U planeti sport ili kako se već zove ima lonsdejl polo majci za 1500, haringtonka je 3 i nešto.
Nije planeta sport nego neki novtim sport, ovde kod mene su samo uzorci. Ima i frut of d lum po sličnoj ceni.
Link to comment
do jaja, koliko?
U Sport vision-u 1600 na rasprodaji. Imas na njihovom sajtu da narucis ali bolje da probas posto su im velicine za broj vece ja nosim xl a ova je l.Sent from my GT-I9000 using Tapatalk
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...