Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

Ja sam CMAS-ovac, ali nema veze, OWD bi trebalo da bude ekvivalent prvoj CMAS-ovoj zvezdi.U Kragujevcu kod instruktora koji je mene obučavao sada košta 100-120 evra, s tim da on grupe organizuje jedanput do dva puta godišnje jer se čovek ne bavi time profesionalno, već čisto rekreativno, i lova ne ide njemu nego za klub, kupujemo opremu i tako to.U svakom slučaju, ne bi smelo da pređe 200€ ni kod totalno komercijalnih klubova.Raspitaj se kod Ivane Orlović, ona je PADI instruktor i koliko znam organizuje kurseve stalno.

Link to comment
Čovek navlači seksi čipkaste čarape na boce, a ja mislio da sam ja uvrnut.
Jesi ti uvrnut, čim ti je mrežica za bocu seksi. :P
pa nije baš,ja sam mislila da je boca za sodu-vodu..
Poslednji put kada sam video bocu za sodu, bila je staklena, od litra.Ovde se doduše ne vide dimenzije, ali je ova lepotica 60ak santimetara visoka i prima 15 litara.
Link to comment
.........Ovde se doduše ne vide dimenzije, ali je ova lepotica 60ak santimetara visoka i prima 15 litara.
mnooogo soda vode :Dstvarno lici na bocu za soda voduposto je ovde pazarjunior mi kupio apostolke, nije sto je kupio apostolke nego broj 40valjda je to u devetoj godini normalno :unsure:
Link to comment
Jesi ti uvrnut, čim ti je mrežica za bocu seksi. :P
Pa bilo je to mrežasto seksi dok je bilo na ženskoj nozi, ali otkako si čarapu navukao na bocu - i ne baš.Ko zna šta navlačiš na flašu knjaza miloša. Gooospodi pooomiluuuujjj!
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...