Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

Nisu stileto, slagana je peta a ne ona tanka što bode u mozak. Visoka 11cm a udobna neverovatno. Pumps salonke, štikla presvučena kožom ovom hrapavom takođe. Evo ovako nekako, našla bolju:image.jpg

Link to comment

^^Pa to.Što me podseti, kupila mi mama neke klot crne cipele, tako sa štiklom. Dosta su crude, nekako. E pa valjale mi tih dva minuta probanja, posle me preklale preko pete jer su dosta oštre po ivicama. Taman bih u ponedeljak mogla da ih dam nekome sa faksa ko nosi pola ili ceo broj manje od mene.

Edited by MayDay
Link to comment

Uf, pokrivam i taj deo spektra. Pre neki dan sam na poluviđeno uzela neke sandale koje mi se učinile malo bling-bling al' reko' ne mari, moram i takve neke da imam. Sunce ti jebem, ka'su stigle.. Platforma, štikletina, cirkoni, srebro - ma SVE ima! Eno ih, gledaju me tužno kao da pitaju "zašto me, majko, ne voliš :( "??

Link to comment

ako imaju platformu nema sanse da su neudobne.ja imam jedne 15ice stileto, sa platformom, mogu da trcim u njima.ovo ostalo bez platforme, posle 45 minuta izaziva tugu u mojim ocima i ocaj sto nisam ponela nista ravno sa sobom...[a onda se napijem, pa i onda mogu da trcim]

Link to comment

Nisu totalno po mom ukusu, ali za 50% popusta i simboličnu cifru će poslužiti, i ovako mesecima tražim patike, ponuda je krajnje :isuse: Jako udobne i lagane.New_Balance_U410SBLU_xl_1.jpg

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...