Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

Ja tamo nikad ništa nisam kupila. Osim prekrivke za kauč. Doduše, imala sam neku indijsku torbu, al nju mi kupila drugarica.

Link to comment

Ma ima ih mnogo (i sve su različite!), nećeš mi mnogo pomoći. U onom prolazu što povezuje Terazije i Balkansku i smrdi ko javni WC. 1300 RSD.

Link to comment

e pa dobro onda... zaista ne bi trebalo da ih kupujemo, ni ti ni ja. neudobne su i izazivaju osudu okoline. lako se rašivaju usled preterane nesputanosti pri kretanju. neretko ispuštaju boju. skoro da ih je nemoguće ispeglati... i još milion razloga.

Link to comment

Ne znam kakve su vam te dimije, ali ja sam na Tajlandu kupila neke koje kad se obuku izgledaju vise kao neka uza balon-suknja sa jako sirokim pojasem (negde do pocetka butina) i meni to stvarno super izgleda, a i udobno je, bas ih rado nosim (kad vremenske prilike dozvoljavaju to jest). Eto, nadam se da sam ovim pomogla. :D

Link to comment
Ne znam kakve su vam te dimije, ali ja sam na Tajlandu kupila neke koje kad se obuku izgledaju vise kao neka uza balon-suknja sa jako sirokim pojasem (negde do pocetka butina) i meni to stvarno super izgleda, a i udobno je, bas ih rado nosim (kad vremenske prilike dozvoljavaju to jest). Eto, nadam se da sam ovim pomogla. :D
treba te banovati :lol:
Link to comment
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...