Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

ta indijska radnja u piramidi ima odlične stvari. to znam jer svaki put kada prolazim sa ženom piramidom, čekam po 15 minuta ispred...

Link to comment
ta indijska radnja u piramidi ima odlične stvari. to znam jer svaki put kada prolazim sa ženom piramidom, čekam po 15 minuta ispred...
Sreća pa ova moja ne zna gde je to.Nadam se da je zavučeno pa da je neće nikad ni naći!Send from WC šolja by BVK
Link to comment
ta indijska radnja u piramidi ima odlične stvari. to znam jer svaki put kada prolazim sa ženom piramidom, čekam po 15 minuta ispred...
To ne znaci da su stvari odlicne.
Link to comment

ja mrzim da idem u shopping sa boljom polovinom. na stranu kolutanje očima i maestralno mračenje smorenom facom nego obično dok ja nešto gledam on izađe ispred radnje i izgubi se negde, neretko odnoseći moju torbu sa novčanikom i karticama pa moram da idem da ga tražim. to 100% radi namerno da ja ne bih trošila pare :mad:on topic: fenomenalnu Aldo tašnu na Limundu za pišljivih 1010 din. jednom i mene da usere taj Limundo..

Link to comment
ja mrzim da idem u shopping sa boljom polovinom.
Jok more, ova moja voli da me muci. Pravim i face i govorim "cekam te ispred" pa se kao izgubim, ali dzaba. Retko ide sama.
Link to comment
koliko si ih platila?ja sam jesenas kupovala savrsene povelike svilene esarpe za 450 din, u indijskoj radnji u piramidi.
e pa onda i nisam bas dobro prosla..bile su oko 700 zajednoproblem je sto u nsu taj east point ima monopol na tu indijsku robu,ne postoji ni jedna druga radnja da nije njihova a nisu bas jeftini...
Link to comment

Meni je juče malo falilo da kupim u indijskoj radnji neke patchwork dimije što im se dupe vuče po podu. Zilion boja, ne znam šta će mi to. A i dalje su mi kul, možda ih ipak kupim. Mogli biste da me odgovorite, ako vam nije teško.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...