Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

ih, zestoko si preterao. :Dosim ako se ja nisam zajebo pa pomesao odelo, ali mislim da je to to.

Link to comment
Ako je odelo Loro Piana, ispod par soma sigurno nije. Svidja mi se, u zdravlju u njemu na poslu crncio.
nije loro piana, ali je ovaj model. odelo je barbolini, ovu fotku sam nasao na njihovom sajtu.
Cekaj, nije za posao, nego za svadbu? Dakle, svojom voljom si otisao u radnju i kupio odelo? Uhh.
pa jbg, sta sam drugo mogao? prvi put u zivotu kupujem odelo i cipele. nemoj sad da mi das neku casual varijantu pa da se roknem sto sam bacio pare.
Link to comment

Pa šta ima da ti kaže za casual carijantu, napraviš sam. Ja iskreno nikad ne bih uzeo odelo za jednu priliku, pre bih iznajmio, ili bi se sam skockao u nešto što ću da obučem more than once.Inače, neka deca kraljevi kod mene u selu u srednjoj školi nisu spiskali pare na haljine i ta sranja, već skupili novce i uplatili u fond "borba za bebe", ili kako se već zove. Bio sam jako ponosan. :Hail:

Link to comment
Pa šta ima da ti kaže za casual carijantu, napraviš sam. Ja iskreno nikad ne bih uzeo odelo za jednu priliku, pre bih iznajmio, ili bi se sam skockao u nešto što ću da obučem more than once.Inače, neka deca kraljevi kod mene u selu u srednjoj školi nisu spiskali pare na haljine i ta sranja, već skupili novce i uplatili u fond "borba za bebe", ili kako se već zove.Bio sam jako ponosan. :Hail:
jbg, zena kupila haljinu uz koju bi tesko islo nesto casual, izgledao bi kao slucajni prolaznik na vencanju. naleteo sam na dobro odelo koje mi odgovara (imam problem da nadjem pantalone zbog visine). koristicu ga na drugim svadbama, to je jedino sto me tesi.
Link to comment
Inače, neka deca kraljevi kod mene u selu u srednjoj školi nisu spiskali pare na haljine i ta sranja, već skupili novce i uplatili u fond "borba za bebe", ili kako se već zove. Bio sam jako ponosan. :Hail:
To je sad trend, prvi to uradili maturanti pirotske gimnazije prošle godine, ove mnogo njih.
Link to comment
jbg, zena kupila haljinu uz koju bi tesko islo nesto casual, izgledao bi kao slucajni prolaznik na vencanju. naleteo sam na dobro odelo koje mi odgovara (imam problem da nadjem pantalone zbog visine). koristicu ga na drugim svadbama, to je jedino sto me tesi.
kukuuu mladi covece jos se nisi ni prvi put ozenio a vec razmisljas o sledecim svadbama :o :P
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...