Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

Zasto bi neki muskarac hteo da kupi cvece? Ne razumem.
E druže ovo ti next level od buketa ruža.Dakle, kad ovako nešto odneseš i kažeš: "Ovo cveće me podsetilo na našu ljubav, stvoreno je da traje."Samo nebo je granica.Edit: jednačenje po zvučnosti kad mu vreme nije. <_< Edited by wall
Link to comment
i koju kafu stavljas? bre, uopste nije jeftino.
обичну. самељем фино, најважије је да вода није претопла, кад прокључа сачекаш пар минута па онда наспеш.е бре, скупо, па одери те Швабе малкице да скиче ко прасићи.
Link to comment
Zasto bi neki muskarac hteo da kupi cvece? Ne razumem.
videćeš kada se odvojiš od mame i kreneš da živiš sam... postaneš muškarac, jelda
E druže ovo ti next level od buketa ruža.Dakle, kad ovako nešto odneseš i kažeš: "Ovo cveće me podsetilo na našu ljubav, stvoreno je da traje."Samo nebo je granica.Edit: jednačenje po zvučnosti kad mu vreme nije. <_<
hehe kakav anti-igrački rad.treba mi jer imam terasu od 20m2 betončine i moram da sredim neki zeleniš da ima smisla tamo sedeti, pošto sam testirao terasu prošli vikend i ispada da je odlično jesti i cugati sa ljudima, pa da bude 76% prijatnijedali mi ideju da uzmem i dve tri žardinjere već izraslog nekog puzavičasog bilja i da zakačim o sumorni zid & ograduosim toga, da ne kenjam, cveće mi je stvarno super. keva je pre koju godinu dobila filadendron za 8. mart koji je počeo da se izvrće u maloj saksiji pa sam ga presadio. sada zauzima ko 2m3, zovem ga gustav. bendžamin mi je isto super, a imao sam i dosta muškatli i petunija, al mi sjebale jebene mačke.odlično je bilje. baš imaš osećaj korisnog rada dok raste i cveta. Edited by Ravanelli
Link to comment
videćeš kada se odvojiš od mame i kreneš da živiš sam... postaneš muškarac, jeldahehe kakav anti-igrački rad.treba mi jer imam terasu od 20m2 betončine i moram da sredim neki zeleniš da ima smisla tamo sedeti, pošto sam testirao terasu prošli vikend i ispada da je odlično jesti i cugati sa ljudima, pa da bude 76% prijatnijedali mi ideju da uzmem i dve tri žardinjere već izraslog nekog puzavičasog bilja i da zakačim o sumorni zid & ograduosim toga, da ne kenjam, cveće mi je stvarno super. keva je pre koju godinu dobila filadendron za 8. mart koji je počeo da se izvrće u maloj saksiji pa sam ga presadio. sada zauzima ko 2m3, zovem ga gustav. bendžamin mi je isto super, a imao sam i dosta muškatli i petunija, al mi sjebale jebene mačke.odlično je bilje. baš imaš osećaj korisnog rada dok raste i cveta.
Moji roditelji su tako sređivali jedan ćošak placa iza kuće, u kosini samo sa par stabala uz samu ogradu. Gurnuli su neke žerdinjere prema komšijinoj ogradi i to malo zaklonili, tata je napravio kao neku fontanu i pet puta premeštao kamenje i dovlačio neku paprat i panjiće da dobije prirodan izgled i sad su tako napravili mestašce za sedenje da im svako drugo veče sede komšije i baš uživaju. A dok je bio samo standardan plastičan set sa pogledom na beton i dvorište drugog komšije uopšte nije bilo privlačno za sedenje, smoriš se posle pet minuta.
Link to comment

@ ravanelibolje uzeti neku jednogodisnju puzavicu npr. ladolez ili dragoljuba, klematis visegodisnja puzavica ima velike cvetove ali nije pouzdano uspesna a i treba je sklanjati kad dodje zima. Probala bih i prkos.e da i poludeces od macaka. Vidi malo po netu ima ukrasnih biljaka koje macke ne vole, pa kombinuj.

Edited by halloween
Link to comment
videćeš kada se odvojiš od mame i kreneš da živiš sam... postaneš muškarac, jelda
Nice one, but I still don't get it.Ok da zivis sa zenom/devojkom pa ti ona predlozi da kupite cvece, ti dodjes na forum i pitas internet drugare za savet jer si macho tip i, logicno, nemas pojma o cvecu. Ovako si sisa, jebote. Treba da se raspitujes za LCD od 40 incha na kojem ces ugodnije moci da pratis sport, ili tako nesto muski, a ne za jebeno cvece. Sutra cu da izvrsim cvetnu inspekciju stana i terase. Ako negde imamo cveca, pobacacu ga sa terase jer tako sam u mogucnosti.
Link to comment

@ostali: thnx

Nice one, but I still don't get it.Ok da zivis sa zenom/devojkom pa ti ona predlozi da kupite cvece, ti dodjes na forum i pitas internet drugare za savet jer si macho tip i, logicno, nemas pojma o cvecu. Ovako si sisa, jebote. Treba da se raspitujes za LCD od 40 incha na kojem ces ugodnije moci da pratis sport, ili tako nesto muski, a ne za jebeno cvece. Sutra cu da izvrsim cvetnu inspekciju stana i terase. Ako negde imamo cveca, pobacacu ga sa terase jer tako sam u mogucnosti.
jako si surov. kapiram ce keva da ti ukine ususkavanje sa bajkom pred spavanje. ali dobro sad su te godine da se bunis
Link to comment
Cvece, jebote. I dalje si gej, ne vredi da pokusavas da me spustis.
mnogo se ti koprcaš oko tog cveća, a to je već sumnjivo.nego, da slučajno nemaš prelepu visoku plavu devojku iz beograda i da se niste zagrljeni šetali tamo na keju kod juge u subotu uveče?ima jedan pljunuti ti.
Link to comment
nego, da slučajno nemaš prelepu visoku plavu devojku iz beograda i da se niste zagrljeni šetali tamo na keju kod juge u subotu uveče?
Ja mislio Lancia stigla iz one jebene severnoafričke selendre :(
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...