Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

U intersportu akcija 3 za 2, izabereš 3 artikla i najjeftinijinti daju džabe. 3 McKinley jakne, od kojih je gratis jedna od 4300 :s_w:
Dokle traje akcija?
Link to comment
+1bolji zivot,bolji zivot...
Jbg, moramo jednom da odredimo šta je Partizan. Da li su to simpatični luzeri, 1:6 protivu Hajduka, lucidni šmekeri, vlasnici vicešampionskog pehara iz '66, ili je to Saletova trojka, dominacija, 11 titula, fajnal fouri™ i taj rad.
Link to comment
Jbg, moramo jednom da odredimo šta je Partizan. Da li su to simpatični luzeri, 1:6 protivu Hajduka, lucidni šmekeri, vlasnici vicešampionskog pehara iz '66, ili je to Saletova trojka, dominacija, 11 titula, fajnal fouri™ i taj rad.
+1ali treba prvo proci kvalifikacije.zulj-zulj
Link to comment
Da li su to simpatični luzeri, 1:6 protivu Hajduka, lucidni šmekeri, vlasnici vicešampionskog pehara iz '66, ili je to Saletova trojka, dominacija, 11 titula, fajnal fouri™ i taj rad.
sve je tu
Link to comment

ja sam nesto slicno kupila prosle godine.. kad je stigla ladnocha, sve sam fino skratila [ostavila mozda 5cm od zemlje]... unela unutra da ne dohvati mraz, i evo sad krenulo da lista

Link to comment
koliko košta tako nešto? koliki mu je vek trajanja?oću za terasu tako nešto + puzavicu nekakvu
Zasto bi neki muskarac hteo da kupi cvece? Ne razumem.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...