Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

Kako to tako kupujete odecu na slepo, apropo velicine mislim? :mellow:
pa znam koji broj nosim, farmerke već dosta dugo nosim isti broj. ovde su bile veličine L, XL itd. i moja veličina se poklopila sa L. valjda će biti to to. cipele ne bih nikad kupio, jedino da iste takve nadjem u bg, ili bar proizvodjača, pa bih kod njega detaljno isprobao i tek onda naručio, ako bi i tada. Edited by kud u maglu Simovicu
Link to comment
Kako to tako kupujete odecu na slepo, apropo velicine mislim? :mellow:
Ja online kupujem brendove™ koje vec nosim godinama pa znam tacno koja mi velicina treba.
Link to comment
kakav srećnik feindouno, majkemi
+1meni ovo sigurno samo za obucu - tu ne varira velicina i znam kojih brendova™ koji broj nosimnadjoh na ebay.uk neke wilson patike za 20+10 funti (postarina), moja prva paypal kupovima, cekam
Link to comment
+1meni ovo sigurno samo za obucu - tu ne varira velicina i znam kojih brendova™ koji broj nosimnadjoh na ebay.uk neke wilson patike za 20+10 funti (postarina), moja prva paypal kupovima, cekam
e pa svaka cast da se to pamti. sminkerko.
Link to comment

ovoe jedini patchouli u bocici koji sam do sad probala a da ima potpuno nezasladzen, potpuno gorak miris.. miris duboke sume... netaknute zemlje...... neam reci da opisem reakciju kad prodze kroz moje nozdrve;ptchr.jpg

Edited by Hippie
Link to comment

Ja sam jednom davno iz jedne sume na Kopaoniku doneo kuci 1 lisaj (skinuo sa kore drveta) koji je imao miris na "duboku sumu i netaknutu zemlju", sad si me podsetila.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...