Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

joj sto ne volim taj noviji znak adidasa..bukvalno nemam nista njihovo ako ima taj znak..srecom dosta patika ima stari znak.. stan smith, moje najvoljenije prvenstvenoinace uz taj stari znak idu i lepse dizajnirani modeli - uzi, svedeniji, vise kul od ovih novijih, tako da nije da nemam novi znak samo zato jer je po sebi ruzan nego i sto uz njega idu ti hibridni modeli s krizom (adidas) identitetaovaj beli ti i nije los, mada su mu rukavi presiroki

Edited by InvisibleLight
Link to comment
joj sto ne volim taj noviji znak adidasa..bukvalno nemam nista njihovo ako ima taj znak..srecom dosta patika ima stari znak.. stan smith, moje najvoljenije prvenstvenoinace uz taj stari znak idu i lepse dizajnirani modeli - uzi, svedeniji, vise kul od ovih novijih, tako da nije da nemam novi znak samo zato jer je po sebi ruzan nego i sto uz njega idu ti hibridni modeli s krizom (adidas) identitetaovaj beli ti i nije los, mada su mu rukavi presiroki
Beli nije loš, da li to znači da ovaj plavi ne valja? Ne družim se više sa tobom.
baki, koji si dizel
Moj drug mi je brat!
Link to comment
joj sto ne volim taj noviji znak adidasa..bukvalno nemam nista njihovo ako ima taj znak..srecom dosta patika ima stari znak.. stan smith, moje najvoljenije prvenstveno
+1Jedini je problem sto ih je skoro nemoguce naci :(Nosio sam Stan Smith II desetak godina i morao da predjem na neke druge sugave nakon par mjeseci potrage. Cak ni na netu nije bilo neke valjane opcije. Moracu sad da probam opet da ih nadjem.
Link to comment

da, jedno vreme ih je bilo po domacim prodavnicama, 2008-2009 nprpre toga sam narucivala na netu..sad su mi tekuce pohabane, isto tragam da kupim novesa zelenim znakom, one su naj stan smith od svih s-s. (uz crveno-bele gazella adidas top adidas ever)troll off :(

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...