Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

Kupila sam neku košulju nedefinisane boje. Recimo kad bi se SMB pomešala sa svetlo žutom. Svilenkasta je i baš lepa. Ima diskretne metalne detalje na dva mesta. Ali ne bodlje!I farmerice za koje sam naknadno shvatila da sam komotno mogla kupiti broj manje.I gomilu jako šarenog donjeg veša na sniženju!Ovo je prvi put u poslednjih mnogo da sam bila u šopingu a da nisam kupila ništa crno.
koja je to boja?nista ne razumem
Link to comment
Fei, jel to naručuješ direktno ili preko nekog da ti donese?ako je direktno koliki je šiping™
Probao sam i jedno i drugo.Za USA je uglavnom besplatan siping™ za sve skuplje od 25$. Za ovo gore sam morao da platim 9.95$ i to je mislim prvi put da nije bio besplatan.Narucivao sam ranije direktno i placao samo carinski pregled oko 5 evra dok mi jednom govnari nisu naplatili sve moguce i nemoguce takse i carine tako da sam umjesto 40-ak platio preko 100e i tada sam odustao od te rabote, nek si jebu mater kretensku. Inace kazu da to naplacuju po principu slucajnog uzorka al ne bih bas da testiram.Cijenim da su zaista preveliki idioti i da bi im mnogo bolje bilo da naplacuju svima po 5e nego ovako svako malo nekog bas odvale i ubiju mu zelju za narucivanjem bilo cega.edit: hvala @ Valkyrie Edited by Feindouno
Link to comment

Odišao do Mindžijskog autleta sa drugarima da bacim oko na neke tike eventualno a vratio se sa dva mnogo lepa adidas duksa, totalno nenadano. Kupio jedan, kaže ona ima za 2 20% popusta na svaki, 30% na svaki ako kupiš tri. I tako ti ja nagovorim ortaka da kupi jedan i umesto 8700 prođem sa manje od 6. Vrh brate!

Link to comment
Odao do Mindžijskog autleta Planete sa drugarima sama da bacim oko na neke tike zice za reket eventualno a vratio vratila se sa dva mnogo lepa adidas duksa, totalno nenadano. Kupio jedan, kaže ona ima za 2 20% popusta na svaki, 30% na svaki ako kupiš tri. I tako ti ja nagovorim ortaka da kupi jedan i umesto 8700 prođem sa manje od 6. Vrh brate! 50% popust na svaki, suma 4090 rsdcrveni uzani hoody poliester elastik icrni uzani poliester, full zip obavr'!!!!!
i ne mogu da nadjem ni zice a kamoli reket koji mi odgovara :(
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...