Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

Emsi Sajsi ima dobre butkiceontopić:bordara_zps1ed349a2.jpgNe pjedale, nego ono što ih drži sabornim, obloženim, umnoženim i zaparloženim.

Link to comment

Kupila sam neku košulju nedefinisane boje. Recimo kad bi se SMB pomešala sa svetlo žutom. Svilenkasta je i baš lepa. Ima diskretne metalne detalje na dva mesta. Ali ne bodlje!I farmerice za koje sam naknadno shvatila da sam komotno mogla kupiti broj manje. I gomilu jako šarenog donjeg veša na sniženju!Ovo je prvi put u poslednjih mnogo da sam bila u šopingu a da nisam kupila ništa crno.

Link to comment
Kupila sam neku košulju nedefinisane boje. Recimo kad bi se SMB pomešala sa svetlo žutom. Svilenkasta je i baš lepa. Ima diskretne metalne detalje na dva mesta. Ali ne bodlje!I farmerice za koje sam naknadno shvatila da sam komotno mogla kupiti broj manje.I gomilu jako šarenog donjeg veša na sniženju!Ovo je prvi put u poslednjih mnogo da sam bila u šopingu a da nisam kupila ništa crno.
nis ne brini, popravices se :fantom:
Link to comment

imaš u svim adidasovim prodavnicama i onim sport vižnima valjda. juče. 8.5 soma.1. mogu da izvučem ceo gimme the loot iz 17 pokušaja2. nisam ti ja đogani3. što jebote?---ko je sledeći sa tri pitanja?

Edited by Ravanelli
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...