Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

Pisao sam na avanturizmu o nekoj obući za hiking, climbinig i sl, na kraju sam u Beosportu naleteo na ove, to deluje kao da je neuništivo, te se zaljubio u njih i hteo sam samo njih i nijednu drugu™. Naravno, broja ima jedan ispod i jedan iznad mog. Na kraju sam posle bukvalno 3, 4 dana traganja i posle 250 pregledanih strana na ebay-u iskopao dotične za 90e iako im je u 95% slučajeva cena 159% :wub:BLA.jpg

Edited by Glas RazumaN
Link to comment

Hvala, i hteo sam ove prve. Mislio sam mozda me neko ubedi - CAT su jedino bolje sto imaju ove kukice gore za pertle, pa se brze skinu i navuku. Sto mi je realno bitno, ali ko mu jebe mater.

Link to comment
Hvala, i hteo sam ove prve. Mislio sam mozda me neko ubedi - CAT su jedino bolje sto imaju ove kukice gore za pertle, pa se brze skinu i navuku. Sto mi je realno bitno, ali ko mu jebe mater.
odlicne su prve, koliko para?
Link to comment

malo preko 70e u mojoj velicini. Sad je doduse 90, posto je opet pao sneg. Ja kupio na prvi topli dan godine. Sell high, buy low, Del Boj mi nije ravan.http://www.amazon.de/camel-active-331-12-04-Herren-cinnamon/dp/B007XG4IRU/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1363045181&sr=8-1

Link to comment
posle da okacis zmijsko telo. (morao sam da guglam :fantom: )
pa ne ocekujem nikakvu zmijsku promenu, uz to se raslo ;)sad samo imam jedan u svojini svojoj sopstvenoj, jej !!
Link to comment

^^Eh. Zvučnica, gramofonska. Kod nas se pogrešno kaže "igla", a ona je samo deo cele skalamerije.Beautiful piece of diamond, I'll tell yaSent from Tapatalk 2

Edited by giuseppe
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...