Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

Fala svima na savetima. Realno, proširili ste mi vidike.Živana, jbg, dok sam ja video tvoj post već je pala jedna 1 RL rezervacija. Ako se pokaže neadekvetnim, dobijaš ga.

Link to comment
Video ja sliku i pomislio "jebote, kako mi je ovo gej, zlo i naopako". Precutim nekako i pitam lepo preko chata jednu intimnu prijateljicu za misljenje. Nakon sto mi je rekla da je kombinacija skroz dobra, skapirao sam da se nikad necu ozeniti niti naci normalnu devojku.
ni meni se ne svidja ova jakna uopšte (šansa da nekom običnom tipu dobro stoji je bliska nuli), a ni špic cipele.edit. al ja nemam ukusa, pa ti je ovo džaba.ontopic - kupila 2 para nekih cipela one marke što je poznata po tome da su im cipele lagane ko pero i da imaju crvenu postavu. jedne štiklave, jedne lakovane, oba para crne (ne pamtim kad sam sebi kupila crne cipele.)spremna sam za sve poslovne sastanke, svadbe, sarane i nove godine odavde pa zauvek. Edited by PointTaken
Link to comment
Živana, jbg, dok sam ja video tvoj post već je pala jedna 1 RL rezervacija. Ako se pokaže neadekvetnim, dobijaš ga.
nadaću se :D
ni meni se ne svidja ova jakna uopšte (šansa da nekom običnom tipu dobro stoji je bliska nuli), a ni špic cipele.edit. al ja nemam ukusa, pa ti je ovo džaba.
+1 :lolol:polako pa možemo da osnujemo udruženje. meni jakna deluje kao uniforma za konduktere ili poštare u nekoj razvijenoj zemlji tipa dortmund, hale, cirih...al dobro, pošto kampokej nije običan tip, možda je bude nosio uz suknju. to bi bilo okej :D
Link to comment

Za suknjicu ne znam bas, ali uz kilt bi isla ko zmaj. To je ta tamnoplava boja skotskog dresa. A posto je solidno polarizovala ovaj topic, nema druge nego da se uslikam nekad za perspic. Kad, i ako, parka stigne.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...