Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

Arbajtmane, da nisi vec kacio ovu sliku negde sinoc? Vec sam je negde sinoc "video" a ti si je ovde postavio pre nego sto sam ustao. Ako nisi, doziveo sam klasican deja vu momenat :o

Link to comment

kačila gospoja na fejsbuk, možda odatle.Kutija je Unior :lala: a ostalo B&D švapske proizvodnje evilsmile.gifčekiće imam, samo još da najdem bušilicu valjanu

Link to comment
:Hail: za g-dina tatu, kineski alat je jedna od najglupljih investicijada imam love i prostora za bacanje, ne bi bilo B&D sokoćala koji ne bi posedovao, kekserice, ubodne i kružne testere, rotacione šmirgle. i bavio bi se stolarijom.edit:imam neku udarnu bušilicu Bosch mislim iz uradi se sam. buši sve živo iako je koncekcija. die beste su Makita i Hilti, al to ne verujem da treba bilo kom amateru Edited by kud u maglu Simovicu
Link to comment
:Hail: za g-dina tatu, kineski alat je jedna od najglupljih investicijada imam love i prostora za bacanje, ne bi bilo B&D sokoćala koji ne bi posedovao, kekserice, ubodne i kružne testere, rotacione šmirgle. i bavio bi se stolarijom.edit:imam neku udarnu bušilicu Bosch mislim iz uradi se sam. buši sve živo iako je koncekcija. die beste su Makita i Hilti, al to ne verujem da treba bilo kom amateru
ovo uopšte nije loša ideja... pogotovo što imaš lokala u bescenje za radionicu (TC u 70. ili 45.), fino uzimaju stolari ako znaju znanje a i lep je posao... mene je posebno privlačila restauracija, pazariš po buvljacima ili limundoima stari nameštaj za siću, središ pa prodaješ za pristojnu lovu.inače sam mislio da sam bangav u ruke do skoro, dok nisam počeo pomalo da majstorišem u tazbine.
Link to comment

e bas dobro da ste poveli temu da me posavetujete. gde ima da se kupi osnovni alat za kucu, najradije bih komplet neki da ne moram da bajam sta sve postoji, ali da se ne srafciger ne savija kad krenem da zavrcem?

Link to comment

evo ovaj Arbeitmannov deluje da nije loš, samo mu fali čekić. mislim da je najbolje to polako kompletirati, svakako neki brendirani alat tipa unior ili b&d ili bosch. za gajbu ti najčešće trebaju klešta špic i motorcangle, šrafcigeri ravni i zvezdasti(filips), čekić, glimerica, gedore i imbus.edit: uz komplet šrafcigera obavezno jedan konjasti, koji može da posluži i kao pajsersve to imaš u uradi sam i merkuru

Edited by kud u maglu Simovicu
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...