Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

možda joj nešto izlazi iz dupeta kad se povuče za kljun

npr. čokoladne bombone

@radisaa jel mi i dalje on a glupa abcd tastatura kad searchuješ YT?genijalna sprava, imam sličnu samo bez HDa pa moram da mu budžim USB i wireless putem punim, mada je gnjavaž neopevani za 7-8GB mu treba i od 30-40 min. al je bar gospodskiel imaš one zaludne kanale stream bela kuća, reklame za pershing jahte i sl.

Edited by kud u maglu Simovicu
Link to comment
možda joj nešto izlazi iz dupeta kad se povuče za kljun

npr. čokoladne bombone

@radisaa jel mi i dalje on a glupa abcd tastatura kad searchuješ YT?genijalna sprava, imam sličnu samo bez HDa pa moram da mu budžim USB i wireless putem punim, mada je gnjavaž neopevani za 7-8GB mu treba i od 30-40 min. al je bar gospodskiel imaš one zaludne kanale stream bela kuća, reklame za pershing jahte i sl.

Jeste, ona glupa tastatura, gde treba da ideš po slovima, pa klikćeš OK. Ali to sam rešio sa Android aplikacijom za telefon, gde je normalna querty tastatura. Mislim da originalni daljinski neću koristiti uopšte. Razmišljam se da čak kupim neku mini tastaturu, ako se žena i dete prime na ovo, da mogu lakše da youtubuju, pošto je čudo kompatabilono sa svim wireless tastaturama, kako stvari stoje.I jeste, ima gomila nekih debilnih aplikacija, ali, u suštini, meni je Youtube najvažniji, ostalo je manje-više nebitno, osim acuweathera :)Jedina zamerka, koju sam do sad video je kopiranje kroz wireless, ume da zabaguje mašinu. Streaming je ok, na obe strane, i sa uređja i na uređaj, ali mi je juče WD 2 puta zaglavio dok sam kopirao, a komp je prijavio da WD nije više na mreži. E sad, zašto se to dešava, nemam pojma, a mislim da nije ni bitno. Iskopraću filmove i muziku preko externog harda i to je to.
Link to comment
tnx za aplikaciju nije mi palo napamet da tražim :Hail:i ja moram da preimenujem .srt ili video fajl da bi ga pušćao a imam i wifi i yt
NIsam obratio pažnju na titlove, jUče sam gledao par serija, sve bilo ok, e sad moguće da su već bile dobro imenovane.Aplikacija se zove WD Remote, stvarno, radi brže preko toga, nego preko daljinskog :) Edited by radisa
Link to comment
mislim da ne poznajem ni jednu zenu koja bi bila zainteresovana duze od 2 minuta za tu vasu igracku za televizor. :D
Moram te upoznati sa mojom. :)Danas je pokazala zavidno interesovanje, pa sa morao da trpim nekog Ćetkovića i neke još za koje ne znam ko su, kako mi se vrte u dnevnoj sobi na youtube-u. Bojim se da se ovo sokoćalo vremenom ne pretvori u grešku, kad nađe još mogućnosti.Inače, mašina osušila veš perfektno, vrlo smo zadovoljni. :) Edited by radisa
Link to comment

Sušilice su vrhunska stvar, pogotovu za donji veš, peškire i slične ajteme koji MORAJU biti potpuno suvi.Nabavite maramice za sušenje, služe za omekšavanje i super mirišu.

Link to comment
Sušilice su vrhunska stvar, pogotovu za donji veš, peškire i slične ajteme koji MORAJU biti potpuno suvi.Nabavite maramice za sušenje, služe za omekšavanje i super mirišu.
:isuse:
Link to comment
Moram te upoznati sa mojom. :)Danas je pokazala zavidno interesovanje, pa sa morao da trpim nekog Ćetkovića i neke još za koje ne znam ko su, kako mi se vrte u dnevnoj sobi na youtube-u.
idete na trg za doček?moje saučešće za Ćetkovića u dnevnoj sobi.
Link to comment
idete na trg za doček?moje saučešće za Ćetkovića u dnevnoj sobi.
Trga sam se spasao, sa objašnjenjem o gužvi i tako to.A sad, nek pušta Ćetkovića i te budalaštine dok nisam tu i bićemo svi srećni. Kad sam tu, već ćemo se nekako dogovoriti. Valjda.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...