Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

bigimg.jpgWESTERN DIGITALTV Live 1TBSpravica je mamojebna na 100 načina, njakam je celo veče... Najjača je aplikacija za phone, koja od istog pravi daljinac, koji bolje radi od pravog daljinca :)Jedino što sam morao da dokupim WiFi , ali nije strašno... Rade i wireless tastature, kad se nakače... Ima youtube, facebook i ostala sranja... Titlove dobro prikazuje... I disk od 1TB je za sad dosta... 25000 + 1500 (za WiFI)Sjana stvar...EVO_W_4853D_4fad140342f98.jpgA ovo se žena častila, da smanji peglanje... Kako će to stvarno izgledati sa sušenjem veša, ćemo videti uskoro, koliko ujtru... :)
Link to comment
Mi smo sušenje uključili jednom i nikad više.
Što?Žena se zapalila za tu sušilicu u PM. Meni bilo glupo, ali, ajde sad. Stara mašina radila perfektno., al' ova moja zapela da kupimo ovu sa sušenjem, 2 meseca me gnjavila.Ako ne bude radilo kako treba, ću je zadavim.
Link to comment

majice, cega i slicno susi japanski besprekorno. koncani djemper ume da se nekako sjebe :(a mozda je i do moje umjesnosti programiranja.

Edited by ToniAdams
Link to comment
majice, cega i slicno susi japanski besprekorno. koncani djemper ume da se nekako sjebe :(a mozda je i do moje umjesnosti programiranja.
Končani džemper i nije cilj baš da isuši. Ćega i majice, uz košulje (kako-tako) biće OK.Jebo vas, svi se uhvatili za mašinu, niko da prokomentariše ono sokoćalo za filmove, muziku, slike i ostalo. :(
Link to comment
Jebo vas, svi se uhvatili za mašinu, niko da prokomentariše ono sokoćalo za filmove, muziku, slike i ostalo. :(
Sad će se javi neko žensko: "Pa leeeep jeee"...Elem, trebao si uzeti LG BD 390 blu ray player koji arčim godinama, ne može baš na fb, ali se strimuje sve sa harda, ima youtube, čita blu ray, divx, mkv... Mislim da je ovo barem 5i put da ga spominjem na forumu, ali trust me - best piece of machine ever.
Link to comment
Sad će se javi neko žensko: "Pa leeeep jeee"...Elem, trebao si uzeti LG BD 390 blu ray player koji arčim godinama, ne može baš na fb, ali se strimuje sve sa harda, ima youtube, čita blu ray, divx, mkv... Mislim da je ovo barem 5i put da ga spominjem na forumu, ali trust me - best piece of machine ever.
Da, sinoć sam pročitao to što si napisao o tom sjajnom uređaju. Ne znam, meni je ipak bolje što imam hard ugrađen umesto BD-a. Ne pamtim da sam nešto puštao sa rezanog diska, uglavnom sve tučem sa harda. Naravno, urađaj podržava i strimovanje, sinoć sam samo tako i gleao, jer još nisam iskopirao ništa bitno na hard.Inače, face mi je totalno nebitan. Youtube mi je znatno bitniji, uz vremensku prognozu i picasu.Inače2, sinhronizacija sa Android urađajima me oduševljava. Dovoljno je samo uključiti aplikaciju na fonu ili tabletu, i to je to (ako si podesio tako, naravno).
Link to comment
ok, a sta je to? jel to pravi od obicnog mudri tv? i kolko kosta?
Da to, plusi ima i hard. 25K+1500 za wifi, koji mora da se dokupi.Imaš i jeftinijih varijanti, bez HD-a.
Link to comment
Da, sinoć sam pročitao to što si napisao o tom sjajnom uređaju. Ne znam, meni je ipak bolje što imam hard ugrađen umesto BD-a. Ne pamtim da sam nešto puštao sa rezanog diska, uglavnom sve tučem sa harda. Naravno, urađaj podržava i strimovanje, sinoć sam samo tako i gleao, jer još nisam iskopirao ništa bitno na hard.Inače, face mi je totalno nebitan. Youtube mi je znatno bitniji, uz vremensku prognozu i picasu.Inače2, sinhronizacija sa Android urađajima me oduševljava. Dovoljno je samo uključiti aplikaciju na fonu ili tabletu, i to je to (ako si podesio tako, naravno).
Google intenzivno radi na uništavanju picase forisranjem albuma na g+, pa kontam da ti to neće nešto puno značiti u nekoj budućnosti.Prednost ovog LG čuda je što ti imaš korak više pa sve sa kompa moraš da kopiraš na externi, ja kada nešto svučem na komp, automatski mi je dostupno na br plejeru. A interni HD od 1TB možeš da uzmeš za 6, 7, 8 soma (ne znam sada koliko su), i malo si skuplje prošao, ali kontam da imaš ozbijniju spravu verovatno realno, i kvalitetniju.No najbitnije da si ti zadovoljan.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...