Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

Ja imam crvenu. Ispljuvah zenu misleci da je kupila cerki ko igracku ali je dosta dobra. Secivo je ostro, zgodno je za jednu ruku, jedino sto je uska

Link to comment
carski. ja sam tačskrin ionako izgubio. nego trebaju mi one neoprenske rukavice za pecanje što moš prste otvorit.
Moj kolega ima jedne jos kad sam video da ima cicak za presavijene prste da se zakaci taman se ponadao...Ali kaze on da je kupio u ono formaksu ili tako nesto gde pecarosi kupuju i da ih vise nema...Bar kad je on gledao...
Link to comment
šta će ti bisage?
prezirem tasne, bole me ramena od njih, a moram negde da stavim kljuceve/pare/telefon/kartice/kese za pseca govna (ovime se uglavnom iscrpljuje sadrzaj svake moje tasne).
onog njenog prelepog retrivera? :cry:
awwwww :wub:
Novi sailing gear (vreme je bilo) sobzirom da cu Novu godinu da provedm na jedrenju po Ijsselmeeru
vodi i mene :cry:
Link to comment
Novi sailing gear (vreme je bilo) sobzirom da cu Novu godinu da provedm na jedrenju po Ijsselmeeru
vodi i mene :cry:
Pa ako baš voliš takve avanture, stani na -5 + košava + padavine pored neke bare u Beogradu, tako da te svaki auto koji naiđe okupa, i raširi kišobran tako da moraš da balansiraš protiv košave. Jedino za gumeno odelo ne znam šta bi bio lokalni ekvivalent.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...