Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

neam ideju sta znaci al zvuci erocki! go girl go!
:(evo mi prva probnastalak-ovana, s moj djecacki stajling, pa posecena od okoline. subtemacki topik 'pers pic'-a, krizan sa 'sta ste kupili'elem - slike s dugom expozicijom pri nocnim snimcima sto zahteva fiksiran aparat :smoris: odoh na teren
Link to comment
nije, nije. evo ga od letos. ovaj nasmejani, desno.
Što mrzim kad me zbuni ovako fotka... koji je ovo kraj, i kako se stiže do ove kapije? Jel' to ova cevdžuga kroz živu ogradu ulazi u neku vodu, prljavu? Edited by zorglub
Link to comment

to sam dobio sam dobio semenke nečega na mixeru pa posadio. krenulo da klija, ali su onda počele ulične mačke, koje gaje neki entuzijasti iz okolnih zgrada (i sa verovovatno viših spratova), da posećuju moju terasu i da mi uništavaju cvećeimam kod matoraca ogroman filadendron koji sada zauzima neka 3kvm, on je gustav

Što mrzim kad me zbuni ovako fotka... koji je ovo kraj, i kako se stiže do ove kapije? Jel' to ova cevdžuga kroz živu ogradu ulazi u neku vodu, prljavu?
cev je ventilaciona, iznad zelenjaka
super je srednji, lici mi na
:lol: Edited by Ravanelli
Link to comment
:(evo mi prva probnastalak-ovana, s moj djecacki stajling, pa posecena od okoline. subtemacki topik 'pers pic'-a, krizan sa 'sta ste kupili'elem - slike s dugom expozicijom pri nocnim snimcima sto zahteva fiksiran aparat :smoris: odoh na teren
dobro radi poso stalak!
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...