Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

ja Milera i Bensona shvatio kao "aj' kad sam vec kupio gramofon, daj bar nesto da imam da turim na njega". tako bih i ja, sve ploce mi ostale u bgd-u, keva ih odnela u podrum, da skupljaju vlagu :isuse:a ne zezam se kad kazem "mozda najveca kolekcija u evropi", u stvari, arhiv je bolje ime. radi se digitalizacija svih analognih formata, procena je da ce im trebati cetiri godine, ako nista drugo ne rade, a ima oko 200 zaposlenih u arhivu :D
Gramofon sam kupio da slusam ploce, nije mi cilj da koristim USB i da prebacujem na komp. Uzeo sam polovan za 40 CHF, ali je kao nov, nisu ga ni koristili prethodni vlasniciupravo je to razlog sto sam kupio navedene ploce jer su mi ostale u Srbiji, mislim caletova kolekcija a keva je to isto odnela u podrum.nisam ocekivao da ce se povesti ovolika rasprava o mojoj kupovini Edited by kepa
Link to comment

pa najradoznalije moguce sam pitao za cega ce gramofonu usb, bez namere da dajem bilo kakav sud.naprosto mi ne ide digitalno na analogno, a sumnjam da se bolji efekat moze postici prebacivanjem sa ploce no sa cedea u bilo koji komprimovani format.

Link to comment

a sta raditi kad CD-a jednostavno nema?a stvarno, bezveze razvukosmo raspravu o ovome... u svakom slucaju kepo, ako budes prebacivao nesto na komp, javi kako ti to izgleda, molim te :)

Link to comment
a sta raditi kad CD-a jednostavno nema?a stvarno, bezveze razvukosmo raspravu o ovome... u svakom slucaju kepo, ako budes prebacivao nesto na komp, javi kako ti to izgleda, molim te :)
mozda probam, cisto zbog foruma :thumbsup:
Link to comment
larone ljakone
Ozbiljno pitam. Mislim, jedini razlog koji bi mogao da mi padne na pamet je da neko ima -lupam- pristup nekim neviđenim vinilnim arhivama u Nemačkoj, a nema neki pristup torentima, pa da eventualno zatreba za digitalizaciju... ništa drugo mi ne pada na pamet.
Link to comment

Otupela i ostrica Dveri. kako su neiskusno dopustili da nam podvale globalisticke antisrpske popuste, pa jos satanisticki americki crni petaki tako oskrnave treci dan Arandjelovdana i sv. Stefana Decanskog popularni Mratindan, o istom trosku :huh:Black_friday_700x500.jpg

Edited by muslin
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...