Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

Pazario juče u levis/varteks radnji u nbg rodi pnu polo majicu samo sa dugačkim rukavima 2000rsd na popustu odlična ja uzeo itgleda zadnje dve ali kaže mi prodavac biće još ...Послато са U8815 користећи Тапаток 2 shimpr mode
Link to comment

jel ovde mora samo garderoba?moj pazar od 800 kinti na buvljaku, novo u kutiji, smrdi na rusku budj, nikad korisceno, prva verzija sa kontrolom blende i malim coveculjcima unutra za daljinomer:)camera.jpg

Link to comment

pohipsterisao. pa ne mora sa lomom da se slika hipsterski i da se prave analogne instagram slike. sa lomom slikaju ozbiljni fotografi i prave nesto sasvim drugo od onoga sto vidjas po netu. ima i u beogradu ljudi koji mogu da nauce druge kako se to radi, boogie na primer.

Link to comment

trazio vec neko vreme po buvljacima, nisam nikada video nista sto bi poneo kuci. imam kod kuce dobar analog nikon ali sam trazio kameru koja staje u dzep i brzo okida. bolje od ovoga jos nisam nasao.

Link to comment

Daću ti XA, samo baci ovo, molim te.PS:

imam kod kuce dobar analog nikon ali sam trazio kameru koja staje u dzep i brzo okida. bolje od ovoga jos nisam nasao.
Tebi u stvari treba Mju. Edited by zorglub
Link to comment
pohipsterisao. pa ne mora sa lomom da se slika hipsterski i da se prave analogne instagram slike. sa lomom slikaju ozbiljni fotografi i prave nesto sasvim drugo od onoga sto vidjas po netu. ima i u beogradu ljudi koji mogu da nauce druge kako se to radi, boogie na primer.
hipster!
Link to comment
Daću ti XA, samo baci ovo, molim te.PS:Tebi u stvari treba Mju.
znam, samo ga nikada nisam video na kalenicu :)mislim, ko da ja ne znam sta je minolta CLE, al nema za 800 kinti Edited by gazza1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...