Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

Taj prsten mi i deluje najslabije, posto su u radnji kaiseve kacili tako da vise pa je vecina njih bila bez tog prstena, tj isti im je bio u dubokoj kutiji nad kojom vise kaishevi (ko udje u radnju Legenda u Delti shvatice sta hocu da kazem) pa je radnica skinula prsten sa nekog drugog kaisa i samo ga nakalemila na moj. Sad koliko ce da izdrzi videcemo :)

Link to comment
Aj javi, za jedno 6 meseci, kako se ponasa kais :DJa imam jedan Legendov, star vise od 10g, koji i dalje izgleda kao da je nov. A onda sam, tamo negde 2007-8 kupio 2 kaisa, ful kozni... vrh ponude, i oba su se raspala za manje od godinu dana. Na oba se, na potpuno identican nacin, razlistao onaj "prsten" kroz koji se provuce vrh kaisa nakon kopcanja. Na jednom je koza otpadala u komadima, a na drugom se "podklobucila" kao parket od vode. Sad me stra' da uzimam
+1meni se razlomio,razlistao i izgulio sam kais na mestu gde naleze na prsten, za manje od godinu danamada i ne nosim kaiseve, ovde mi se boja neka svetlo zelena svidela :blush:
Link to comment
kolko novca i jel jos traje popus?
Kupljeno je u "Djaku", mislim da regularna cena oko 8.500RSD. Da sam na tvom mestu, sacekao bih neku ovih Grazia shopping najtova, nece se sigurno Hummer rasprodati dok je Najki i Adidasa.Mislim da je sledeci shopping night na Uscu sad u petak, a trebalo bi uskoro i da bidne jedan po centru grada.Enivej, imaju jako mnogo slicnih modela, i imaju u radnji manje vise sve sto sam ja video na sajtu, od ovih dubokih.Inace su preudobne :wub:
Link to comment

Taj u centru i delta shitiju je vec bio. Ovaj u Uscu je poslednji do novogodisnjih snizenja. Valjda, otkud znam.Mada, daju cesto nenadane popuste vec krajem novembra. Prosle godine uzeo u Reeboku patike, na kojima stoji etiketa 20%, i tek na kasi saznam da je tih 20% dodatno na vec snizenu cenu :isuse:A nigde reklame, postera,...

Edited by nbg4ever
Link to comment

danas u čajna taunu tri majice i jedno letnje 'aljinče za 2 'iljade.a sve kvalitetno, firme neke, ono, iscepana etiketa itakoto. sve pamučno.e da, i dva para hulahopa (debele, zimske, taman za one gumenjake) i to sa sve nekim lepim šarama, za po 2x300 dindži.i još nakit, opet 300 din, dvostruka ogrlica (kratka i duga), divna plava boja, a kuglice kao da su plišane, prelepo ide na belo :wub:

Edited by duda
Link to comment

Pazario juče u levis/varteks radnji u nbg rodi pnu polo majicu samo sa dugačkim rukavima 2000rsd na popustu odlična ja uzeo itgleda zadnje dve ali kaže mi prodavac biće još ...Послато са U8815 користећи Тапаток 2

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...