Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

Moguće, ali su im cene i više nego OK. Ako je odelo 16000 rsd, 10 puta da ga obučeš, već se isplatilo, obzirom da su izgledom fenomenalne sve stvari.
Više nego ok, ja u Nemačkoj kupio neki džemper za 3,5e, evo ga kvalitet isti kao tog dana kada je kupljen, nije pustio jedan konac.
Link to comment
limundo, kupindo...daj sliku, treba meni jakna
daaa, kupindo,pokusacu tamo.jakna je xxl, ne verujem da ti odgovara.Sent from my GT-S5830 using Tapatalk
Link to comment
nasao sam jednu converse jaknu koja mi se mnogo svidja, ali kosta 100 evrica. e sad, cale mi je dao neku gant jaknu koja je njemu velika, a nova je, ja sam skinuo etiketu. mislim da vredi vise i od ove converse jakne. kako da je zavalim da bi kupio conversicu?
U Uscu je u petak 09.11. shopping night, u Conversu daju 20% popust. Tako da probaj da se iskombinujes do tad... Edited by ducca
Link to comment
U Uscu je u petak 09.11. shopping night
Kome ne smeta gužva a hoće da se obuje - Office Shoes je pre tri nedelje na Delta City shopping night-u dao 20% popusta na sve što imaju u radnji, rekoše da će biti isto i u Ušću. Pazario tad ovo:712704_hon.jpg Računam da sam miran jedno 10-15 godina minimum :fantom:
Link to comment

Ja juce otisao do Delta City-a posto je zbog njihovog rodjendana gotovo svaka radnja davala u proseku 20% na skoro sve. Pa sam se opremio patiko-cipelama u bati za presmesnih 5200RSD, uzeo konacno krsten kais i to skroz neocekivano u Legendu i za kraj u C&A neku kul kosulju uz koju su mi dali i dzabe kravatu :)Cenim da sam miran sa shopingom do posle Nove Godine (SrBske)

Link to comment

Aj javi, za jedno 6 meseci, kako se ponasa kais :DJa imam jedan Legendov, star vise od 10g, koji i dalje izgleda kao da je nov. A onda sam, tamo negde 2007-8 kupio 2 kaisa, ful kozni... vrh ponude, i oba su se raspala za manje od godinu dana. Na oba se, na potpuno identican nacin, razlistao onaj "prsten" kroz koji se provuce vrh kaisa nakon kopcanja. Na jednom je koza otpadala u komadima, a na drugom se "podklobucila" kao parket od vode. Sad me stra' da uzimam

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...