Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

da nastavim u istom tonu: plivacki peskir (mastatobilo).izgleda ko velika truleks krpa, to su one krpice sto se plivaci njima briskaju, malo sam sumnjicava kako ce da radi, al mi dosadilo da vukljam peskircine.

Edited by cmrlj
Link to comment

ima neki link za taj C&A i njegovu ponudu?on topic, kupio 5 kutijica onih delhaize zacina, nisam mogao da se odlepim od stendera. mislim da cu morati da kupim jos 15

Edited by assück
Link to comment

ja se secam da je moj djed imao C&A jasu harrington/baracuta style (kao ona sto je nosi pokojni Carli na zidu pekare), delovalo je da je prezivela stosta. doduse, to je bila roba iz Njemacke a i pitanje koliko ju je djed nosio

Link to comment
Taj C&A nije baš poznat po kvalitetu i dugotrajnosti, jbg.
Moguće, ali su im cene i više nego OK. Ako je odelo 16000 rsd, 10 puta da ga obučeš, već se isplatilo, obzirom da su izgledom fenomenalne sve stvari.
Link to comment
on topic, kupio 5 kutijica onih delhaize zacina, nisam mogao da se odlepim od stendera. mislim da cu morati da kupim jos 15
e, maloprije sam bila u maksiju, i znam da mi je forum rekao da pogledam neki delhaize djavo, al nikako da se sjetim sta. Edited by morgana
Link to comment

nasao sam jednu converse jaknu koja mi se mnogo svidja, ali kosta 100 evrica. e sad, cale mi je dao neku gant jaknu koja je njemu velika, a nova je, ja sam skinuo etiketu. mislim da vredi vise i od ove converse jakne. kako da je zavalim da bi kupio conversicu?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...